kipsta

Torba sportowa Kipsta Essential 55 l

4,9 (34)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Szary węgiel / Czarny

Rozmiar: 55 l

Jak wybrać rozmiar?
Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Torba na ramię, zaprojektowana tak, aby ułatwić Ci transport rzeczy sportowych. Można ją złożyć do jej własnej kieszeni.

Nie wiesz, gdzie schować torbę gdy jej nie używasz? Tę wytrzymałą i kompaktową torbę zaprojektowaliśmy tak, aby nie zabierała dużo miejsca - składa się do swojej bocznej kieszeni.

Kod produktu:

8558317

 • Pojemność

  Pojemność: 55 litrów | Wymiary torby po rozłożeniu: 59,5 x 30,5 x 27 cm

 • Kompaktowość

  Torbę można złożyć do bocznej kieszeni.

 • Wiele przegródek

  Łatwa organizacja rzeczy dzięki 4 przegrodom (w tym 3 głównym).

 • Trwałość

  Materiał odporny na ścieranie i obciążenie.Produkt testowany w laboratorium.

 • Przewiewność zawartości

  Otwory wentylacyjne w kieszeni na buty.

 • Ecodesign

  Ograniczamy wpływ na środowisko dzięki barwieniu przędzy bezpośrednio u źródła.

Projekt torby Essential 55 l

Gdy pakujemy torbę sportową, wszyscy mamy ten sam problem: jak oddzielić brudne buty od reszty rzeczy? Dlatego torba sportowa Essential posiada oddzielną kieszeń na buty, dzięki czemu zawartość głównej kieszeni jest chroniona przed zabrudzeniem. Dodatkowo ten model się składa, dzięki czemu łatwo ją wszędzie zabrać lub przechowywać w domu, gdy nie jest używana. Ta torba może być również używana jako torba podróżna.

Ekologiczne rozwiązania - barwienie dwutonowe

Barwienie tkanin wymaga wykorzystania dużej ilości wody, ale także odprowadzania ścieków farbiarskich. Aby zmniejszyć niekorzystny wpływ na środowisko i oszczędzać wodę, barwimy tylko 50% przędzy, a tym samym zmniejszamy zużycie wody. Wnętrze tej torby jest wykonane z tkaniny BI-TON (jedno włókno barwione i jedno niebarwione), co pozwala nam zmniejszyć emisję CO² o 11,8% (w modelu czarnym, kod 8558317).

Wymiary i waga torby na ramię Essential 55 l

Wymiary torby po złożeniu: 30,5 x 27 x 12 cm
Wymiary torby po rozłożeniu: 59,5 x 30,5 x 27 cm
Waga: 547 gramów.

Testy w laboratorium

Torba była testowana na obciążenie i przetarcia.
Te testy są regularnie wykonywanie przez różne laboratoria. Pozwalają one potwierdzić nam, że nasz produkt spełnia nasze wymogi przez cały okres jego powstawania.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

Niezależnie od tego, czy jesteśmy osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, wszyscy musimy przenosić nasz sprzęt sportowy podczas podróży lub podczas zajęć sportowych. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę toreb ESSENTIAL z różnymi możliwościami noszenia i niezbędnymi przegródkami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych produktów, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać z dala od wilgoci. Regularnie wyjmować zawartość, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz wykonujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?
Komórka Certyfikująca Kipsty to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów badań praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji produktu | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie