kipsta

Torba sportowa Kipsta Essential 55 l

Kod produktu: 8558317

0,0 (1615)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 55 l

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +70 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Torba na ramię, zaprojektowana tak, aby ułatwić Ci transport rzeczy sportowych. Można ją złożyć do jej własnej kieszeni.

  Nie wiesz, gdzie schować torbę gdy jej nie używasz? Tę wytrzymałą i kompaktową torbę zaprojektowaliśmy tak, aby nie zabierała dużo miejsca - składa się do swojej bocznej kieszeni.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pojemność

   Pojemność: 55 litrów | Wymiary torby po rozłożeniu: 59,5 x 30,5 x 27 cm

  • Kompaktowość

   Torbę można złożyć do bocznej kieszeni.

  • Wiele przegródek

   Łatwa organizacja rzeczy dzięki 4 przegrodom (w tym 3 głównym).

  • Trwałość

   Materiał odporny na przetarcia i obciążenie. Produkt testowany w laboratorium.

  • Przewiewność zawartości

   Otwory wentylacyjne w kieszeni na buty.

  Projekt torby Essential 55 l

  Gdy pakujemy torbę sportową, wszyscy mamy ten sam problem: jak oddzielić brudne buty od reszty rzeczy? Dlatego torba sportowa Essential posiada oddzielną kieszeń na buty, dzięki czemu zawartość głównej kieszeni jest chroniona przed zabrudzeniem. Dodatkowo ten model się składa, dzięki czemu łatwo ją wszędzie zabrać lub przechowywać w domu, gdy nie jest używana. Ta torba może być również używana jako torba podróżna.

  Wymiary i waga torby na ramię Essential 55 l

  Wymiary torby po złożeniu: 30,5 x 27 x 12 cm
  Wymiary torby po rozłożeniu: 59,5 x 30,5 x 27 cm
  Waga: 547 gramów.

  Testy w laboratorium

  Torba była testowana na obciążenie i przetarcia.
  Te testy są regularnie wykonywanie przez różne laboratoria. Pozwalają one potwierdzić nam, że nasz produkt spełnia nasze wymogi przez cały okres jego powstawania.

  Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

  Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, każdy ma potrzebę transportu sprzętu sportowy podczas podróży lub na zajęcia sportowe. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę ESSENTIAL, czyli toreb z różnymi sposobami noszenia i niezbędnymi przegrodami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych produktów, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

  Skład

  Materiał główny 100% Poliester Powłoka 100% Poliuretan Podszewka 100% Poliester

  Porady dotyczące przechowywania

  Przechowywać z dala od wilgoci. Regularnie wyjmować zawartość, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów.

  Testy

  W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na jakości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

  Zatwierdzony przez

  CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

  Porady dotyczące konserwacji

  Tylko pranie ręczne

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie