kipsta

Torba sportowa Kipsta Urban 35L

Kod produktu: 8495886

0,0 (272)

169,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 30 l

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Zaprojektowana dla sportowców, do przemieszczania się po mieście. Można ją wykorzystać również podczas podróży.

  Przemieszczasz się pieszo lub na 2 kołach? Tę torbę można również nosić na plecach. Regulowana pojemność umożliwia transport rzeczy przez cały sezon sportowy.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pojemność

   Poj.: od 30 do 35 litrów | Format do kabiny samolotowej | Wymiary= 50 x 28 x 21

  • Łatwość transportu

   Pomysłowa i praktyczna! Torbę można nosić na ramieniu lub na plecach.

  • Wiele przegródek

   Łatwa organizacja rzeczy dzięki 6 przegrodom (w tym 3 głównym).

  • Trwałość

   Materiał odporny na przetarcia i obciążenie. Produkt testowany w laboratorium.

  Projekt torby sportowej Urban 35 L

  Nasi projektanci i zarazem piłkarze stworzyli torbę sportową Urban, aby rozwiązać problemy sportowców przemieszczających się po mieście (środki transportu miejskiego, rower itp.). Jest pomysłowa, praktyczna i stylowa. Na treningi i na podróż.

  Jak nosić tę torbę sportową?

  Gdy jeździmy na rowerze lub na motorze, torba na ramię nie jest praktyczna. Dlatego zaprojektowaliśmy torbę Urban, którą można nosić na 3 sposoby: jak torbę sportową na ramieniu, jak plecak lub w ręku. Ma regulowane szelki - można ją dopasować do każdej budowy ciała.

  Dlaczego powstała seria toreb sportowych URBAN?

  Nie wszyscy dojeżdżamy do samej szatni samochodem, a ubrania sportowe i codzienne musimy zwykle zmieścić w jednym bagażu. Dlatego nasz zespół zaprojektował gamę URBAN, która dostosowuje się do intermodalnych środków transportu, niezależnie od rodzaju podróży lub tego, czy przemieszczamy się blisko czy daleko. W naszej kolekcji mamy torby noszone na różny sposób, aby dostosować się do potrzeb sportowców i podróżników, okazjonalnie lub na co dzień.

  Testy w laboratorium

  Ta torba została dokładnie przetestowana, aby sprawdzić jej zdolność do utrzymywania kształtu i koloru, odporność na ścieranie, hydrofobowość i wytrzymałość podczas transportu.

  Wymiary i waga

  Wymiary: 50 x 28 x 21 cm.
  Waga 1150 gramów.

  Bagaż kabinowy

  Ten bagaż został zaprojektowany zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można go wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla bagażu podręcznego.

  Skład

  Materiał główny 100% Poliester Podszewka główna 100% Poliester Powłoka 100% Poliester

  Porady dotyczące przechowywania

  Chronić przed słońcem i wilgocią.

  Testy

  W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

  Zatwierdzony przez

  CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?
  Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

  Porady dotyczące konserwacji

  Tylko pranie ręczne

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie