• Najlepiej oceniany
1/19
kipsta

Walizka sportowa Kipsta Urban 65 l

Kod produktu: 8544047

5,0 (10)

369,99 zł

Rozmiar: 60 l

Jak wybrać rozmiar?

Walizka podróżna zaprojektowana do łatwego transportu rzeczy sportowych na mecze i turnieje.

Potrzebujesz torby, która ułatwi Ci przemieszczanie się? Walizka Urban ma ciche kółka, które są dodatkowo naprawialne. Można ją przekształcić w plecak.

 • Pojemność

  Pojemność 65 litrów. Wymiary = 71 x 46 x 23 cm.

 • Łatwość transportu

  Tę torbę na kółkach możesz nosić jak plecak.

 • Wiele przegródek

  5 przegród (1 główna, 1 na buty, 1 na brudną odzież, 2 dodatkowe).

 • Stabilność

  Usztywniający system zapewnia pionowe ustawienie torby.

 • Trwałość

  Testy w laboratorium: wytrzymałość na obciążenie i intensywne użytkowanie kółek.

 • Ustawienia osobiste

  Kieszeń na etykietkę do wpisania danych umożliwiających rozpoznanie torby.

 • Naprawa

  Kółka można zdjąć i wymienić, gdy się zużyją.

Walizka sportowa Kipsta Urban 65 l
Walizka sportowa Kipsta Urban 65 l
Walizka sportowa Kipsta Urban 65 l
Walizka sportowa Kipsta Urban 65 l
Walizka sportowa Kipsta Urban 65 l
Walizka sportowa Kipsta Urban 65 l
Walizka sportowa Kipsta Urban 65 l

Projekt

Przygotowanie się do sportowego wyjazdu wymaga odpowiedniej organizacji. Dlatego torba Urban ma liczne, praktyczne przegrody. Wszystko ma w niej swoje miejsce (główna kieszeń na czyste ubrania, kieszeń na buty, kieszeń na brudną odzież, 3 mniejsze przegrody na rzeczy osobiste). Ta torba pomoże Ci się dobrze zorganizować.

Naprawa i konserwacja

Możesz przedłużyć żywotność torby naprawiając kółka. Można je zdemontować i wymienić. Jak to zrobić? Dostępny poniżej film instruktażowy wyjaśnia, jak wymienia się kółka oraz łożyska. Jeśli potrzebujesz pomocy, zwróć się do serwisu w sklepie Decathlon. Oto kod kółka sprzedawanego na sztuki w sklepie = 8127600.

Wymiary i waga

Wysokość = 23 cm
Długość = 71 cm
Szerokość = 46 cm
3,5 kg.

Testy w laboratorium

Ta torba podróżna została poddana licznym testom na: hydrofobowość, odporność na obciążenie, jakość kółek i zmianę koloru. Testy produktów są wykonywane przez cały okres ich tworzenia przez różne laboratoria. Sprawdzamy dzięki nim przestrzeganie naszych wymagań jakościowych.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych URBAN?

Nie wszyscy dojeżdżamy do samej szatni samochodem, a ubrania sportowe i codzienne musimy zwykle zmieścić w jednym bagażu. Dlatego nasz zespół zaprojektował gamę URBAN, która dostosowuje się do intermodalnych środków transportu, niezależnie od rodzaju podróży lub tego, czy przemieszczamy się blisko czy daleko. W naszej kolekcji mamy torby noszone na różny sposób, aby dostosować się do potrzeb sportowców i podróżników, okazjonalnie lub na co dzień.

Skład

Podszewka 100% Poliester Materiał główny 100% Poliester Powłoka 95% Spienione EVA, 5% Poliester Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła. Regularnie wyjmować zawartość, aby uniknąć powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test toczenia z przeszkodami, aby zagwarantować długowieczność kółek.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie