Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Media 14
Koniec serii

Wrotki Oxelo Quad 100 Team

199,99 zł 279,99 zł - 80 zł

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Wrotki w stylu vintage o wyglądzie sneakersów na kółkach, idealne do odkrycia lub przypomnienia sobie przyjemności jazdy na wrotkach.

Cruising po mieście, próba swoich sił torze roller disco, przejażdżki... wszystkie możliwości są dostępne dzięki tym super wygodnym i wszechstronnym wrotkom, które jednocześnie nie zapominają jak nadawać szyku.

Kod produktu: 8520174

Podobne produkty

Zalety produktu

Komfort noszenia

But wyłożony grubą pianką zapewnia większy komfort jazdy.

Jakość ślizgu

Koła 60mm 82A z poliuretanu, zapewniające bardziej miękki ślizg. Łożyska ABEC 5.

Zdjęcia

Wrotki Oxelo Quad 100 Team
Wrotki Oxelo Quad 100 Team
Wrotki Oxelo Quad 100 Team
Wrotki Oxelo Quad 100 Team
Wrotki Oxelo Quad 100 Team
Wrotki Oxelo Quad 100 Team
Wrotki Oxelo Quad 100 Team

Opis produktu

Do jakiego użytku przeznaczone są te wrotki?

Wrotki, quady,buty na kółkach. Na początek te trzy określenia oznaczają to samo.
Wrotki Quad 100, wrotki fitness, to wszechstronne wrotki do odkrywania lub przypomnienia sobie jazdy lub okazjonalnego uprawiania tej dyscypliny. Przy ich projektowaniu, postawiliśmy przede wszystkim na komfort. Styl vintage tych sneakersów na kółkach to ukłon w stronę lat 80. Sposób, abyś pogodził się z epoką noszenia aparatu na zęby i nastoletniego wyglądu. To prezent od nas.

Czym różnią się wrotki fitness od wrotek figurowych?

Wahasz się pomiędzy tym modelem, a modelem figurowym z obcasem? Pozwól, że pomożemy: Wrotki figurowe lub wrotki do dancingu zaprojektowane są inaczej. Sięgają wyżej nad kostkę, posiadają mały obcas, a hamulec umieszczony jest niżej. Budowa taka przede wszystkim odpowiada przepisom wrotek figurowych. Wrotki fitness, to wszechstronne wrotki na przejażdżki po mieście, do uprawiania disco na wrotkach i zrobienia kilku tanecznych kroków dancingu na wrotkach. Wygodne jak sportowe buty z kółkami.

Jakie ochraniacze założyć rozpoczynając cruising na wrotkach?

Jak we wszystkich sportach rolkarskich, tak i tutaj upadek może być elementem nauki (nawet na zaawansowanym poziomie). Aby maksymalnie się zabezpieczyć, zalecamy zakładanie co najmniej: ochraniaczy na kolana, ochraniaczy na nadgarstki i kasku. Ochraniacze na łokcie oraz szorty ochronne mogą również się przydać, gdy jeszcze nie całkiem opanowałeś równowagę. A nawet jeśli nie będziesz super stylowy, Twoje stawy będą Ci wdzięczne.

Konserwacje i naprawy

Możliwość wymiany poszczególnych elementów lub naprawy dzięki częściom zamiennym dostępnym na dziale Rolek, w internecie lub w Serwisie sklepu Decathlon.
Po jeździe w wodzie, kurzu, piasku, zdemontuj koła, wysusz i odtłuść łożyska czystą szmatką. A dla kółek zalecamy regularnie zamienić je miejscami, aby zapewnić równomierne zużycie.
Zobacz nasze porady dotyczące konserwacji na stronie youtube oxelo.

Waga

2 kg w rozmiarze 39, 2,3 kg w rozmiarze 43.

Informacje prawne

Certyfikat zgodności z normą dla wrotek EN 13899 (dorosły maks. 100 kg).

Gwarancja

2 lata, prócz części zużywających się (koła, łożyska, hamulce)

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Część górna - materiał główny 60% Poliuretan, 30% Etylen-octan winylu (EVA), 10% Poliester Oprawa 100% Aluminium Kółka do rolek 100% Poliuretan Podeszwa 100% Guma Łożysko 100% Stal

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu. Nie suszyć w pobliżu źródeł ciepła, ale w temperaturze pokojowej. Regularnie sprawdzaj dokręcenie trucków.

Ograniczenia

Nieodpowiednie do jazdy w skateparku lub do Derby.

Opinie

Wgrywanie