garmin

Zegarek do biegania z gps Garmin Forerunner 45S White

599 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +599 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dla osób biegających na dystansach 5 km i 10 km.

Forerunner 45 to skomunikowany zegarek GPS do biegania wyposażony we wszystkie funkcje biegowe, których potrzebujesz. Jego design jest elegancki i lekki.

Kod produktu: 8589914

 • Pomiar parametrów

  Prędkość, dystans, tempo, tętno na nadgarstku, rytm.

 • Coaching

  Programy treningowe Garmin Coach lub tworzenie spersonalizowanych treningów.

 • Czas działania na baterii

  Do 7 dni w trybie zegarka. Do 13 godz. w trybie GPS.

 • Łączność

  Funkcje śledzenia i bezpieczeństwa.

Biegaj ze spokojną głową

Ten prosty w obsłudze zegarek doskonale odpowiada wymogom codziennych i specyficznych treningów, a nawet najbliższego biegu na 10 km, w którym zamierzasz wystartować. Wbudowany moduł GPS rejestruje trasy biegu i podaje dokładne statystyki, w tym dystans, tempo/prędkość i interwały. Jego intuicyjny interfejs z przyciskami umożliwia łatwe oznaczanie okrążeń i zatrzymanie stopera nawet wilgotnymi dłońmi.

Przygotuj się z Garmin Coach

Zarówno doświadczeni, jak i początkujący biegacze mogą korzystać z praktycznych porad. Dlatego też Forerunner 45 jest kompatybilny z adaptacyjnymi planami treningowymi Garmin Coach. Programy te oferują porady doświadczonych trenerów i bezpłatne plany treningowe dostosowane do Twoich potrzeb i celów. To niezawodny sposób na to, by przekroczyć linię mety.

Pozostań w nieustającym kontakcie

Funkcje śledzenia i bezpieczeństwa (w szczególności wykrywanie incydentów) ułatwiają udostępnianie (ręczne lub automatyczne) lokalizacji wybranym przez Ciebie kontaktom, gdy potrzebujesz pomocy. Liczne funkcje pozwalają pozostawać w kontakcie z resztą świata podczas biegów i pomiędzy nimi. Inteligentne powiadomienia o przychodzących SMS-ach i połączeniach przesyłane są bezpośrednio do zegarka.

Profile aktywności

Około 12 dostępnych profili aktywności pozwala Ci zapisać parametry aktywności nawet wtedy, gdy nie masz ochoty na bieganie. Forerunner 45 może rejestrować Twoją aktywność podczas treningu na rowerze, na bieżni, na rowerze eliptycznym, na torze krytym, a nawet podczas ćwiczeń kardio, jogi, itp.

W poszukiwaniu dobrego samopoczucia

Zegarek GPS do biegania Forerunner 45 posiada kompletne funkcje śledzenia aktywności i samopoczucia. Noś go przez całą dobę, aby monitorować liczbę kroków, pokonany dystans, spalone kalorie, a nawet sen. Ten skomunikowany zegarek śledzi również w trakcie dnia Twój poziom stresu i samopoczucie.

Udostępnianie osiągnięć i rywalizacja

Synchronizowanie aktywności z Garmin Connect nie służy jedynie do przechowywania danych. Społeczność online Garmin Connect pozwala biegaczom kontaktować się ze sobą na bieżąco, uczestniczyć w różnego rodzaju wyzwaniach, wspierać się wzajemnie i dzielić się swoimi osiągnięciami w mediach społecznościowych. Garmin Connect to bezpłatny portal dostępny poprzez stronę internetową lub aplikację na smartfona.

Wgrywanie