garmin

Zegarek do biegania z GPS Garmin Forerunner 55 White

5,0 (1)

749 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +749 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Łatwy w użytkowaniu zegarek z GPS, zaprojektowany z myślą o wsparciu sportowców w śledzeniu statystyk i w osiąganiu celów.

Odkryj przyjemność biegania z prostym w użytkowaniu zegarkiem dającym dostęp do spersonalizowanych zaleceń treningowych, które pomogą Ci robić postępy.

Kod produktu: 8758301

 • Pomiar parametrów

  Prędkość, dystans, tempo, tętno na nadgarstku, rytm.

 • Coaching

  Programy treningowe Garmin Coach lub tworzenie spersonalizowanych treningów.

 • Precyzja

  Technologia PacePro: planowanie docelowego tempa.

 • Szczelność

  50 m.

 • Czas działania na baterii

  Tryb zegarka: do 2 tygodni. Tryb GPS: do 20 godzin.

 • Łączność

  Funkcje śledzenia i bezpieczeństwa.

GARMIN COACH

Korzystaj z porad doświadczonych trenerów i z bezpłatnych programów treningowych dostosowujących się do Twoich możliwości i celów. Treningi synchronizują się bezpośrednio na zegarku.

CODZIENNE SUGESTIE DOTYCZĄCE TRENINGÓW

Aby korzystać ze spersonalizowanych porad treningowych, sprawdzaj codzienne zalecenia biegowe ustalane w oparciu o Twoją historię treningów, kondycję fizyczną i czas regeneracji.

TECHNOLOGIA PACEPRO™

Aby pomóc Ci opracować strategię biegu, dzięki systemowi GPS zegarek prowadzi Cię po określonej trasie lub na dystansie wybranym w aplikacji Garmin Connect™.

CEL W ZAKRESIE CZASU

Chcesz wiedzieć, czy osiągniesz swój cel? Wybierz dystans biegu, aby śledzić na wyświetlaczu szacunkowy czas, w którym dobiegniesz do mety.

BIEŻNIA LEKKOATLETYCZNA

Jeśli chcesz popracować nad prędkością, skorzystaj z profilu aktywności dedykowanego treningom na bieżni lekkoatletycznej, aby z jeszcze większą precyzją rejestrować dystans na bieżni 400 m.

FUNKCJE INTELIGENTNEJ REGENERACJI

Pomiędzy dwiema sesjami treningowymi Twój organizm musi wypocząć. Po każdym treningu funkcja wsparcia regeneracji wskazuje niezbędny czas odpoczynku przed podjęciem kolejnego wysiłku.

TRYB MULTISPORT

Urozmaicaj swoje treningi dzięki profilom aktywności obejmującym bieganie na bieżni lekkoatletycznej, pływanie w basenie, pilates, HIIT, a nawet ćwiczenia oddechowe.

FUNKCJE ŚLEDZENIA I BEZPIECZEŃSTWA

Jeśli czujesz zagrożenie lub jeśli zegarek wykryje zdarzenie, funkcje pomocy i wykrywania zdarzeń wyślą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

Wgrywanie