Raty 0%
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Raty 0%

Zegarek GPS Garmin Forerunner 245

899 zł

179,80 zł x 5 rat
Oblicz ratę
Otrzymaj +899 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Do joggingu, biegów na 10 km, na pół i pełny maraton.

Śledzi Twoje statystyki, przetwarza dane i pozyskuje wszystkie informacje o Twoich osiągach, technice biegu, historii treningu, a nawet Twoich celach.

Kod produktu: 8580598

Zalety produktu

 • Pomiar parametrów

  Prędkość, dystans, tętno, kalorie, rytm, długość kroku, obciążenie treningowe.

 • Coaching

  Darmowe programy treningowe Garmin Coach lub tworzenie spersonalizowanych treningów.

 • Czas działania na baterii

  24-godzinna żywotność baterii w trybie GPS i 7 dni w trybie podłączonego zegarka.

 • Łączność

  Wykrywanie incydentów w celu łatwego udostępniania lokalizacji.

 • Wodoszczelność

  5 ATM: odporny na pływanie na powierzchni.

Opis produktu

Zaawansowana analiza wydajności

Jaka intensywność treningu odpowiada Twoim potrzebom? Forerunner 245 dostarcza spersonalizowane dane dotyczące treningów i poziomu regeneracji, aby pomóc Ci podejmować lepsze decyzje treningowe i lepiej przygotować się do kolejnych zawodów. Rejestruje Twój pułap tlenowy i mierzy, jak ciepło i wysokość wpływają na Twoją wydajność. Im wyższy pułap tlenowy, tym lepsze wyniki możesz osiągnąć.

Zmieniaj swoje treningi

Twórz własne, spersonalizowane treningi lub pobieraj bezpłatne treningi, aby zsynchronizować je bezpośrednio z zegarkiem. Dzięki poradom profesjonalnych trenerów i bezpłatnym programom treningowym, które dostosowują się do Twojego tempa i celów, bez problemu przekroczysz linię mety. W ramach programu treningowego ta funkcja może nawet przewidzieć czas wyścigu.

Przeanalizuj swoją technikę biegania

Inteligentny zegarek GPS Forerunner 245 jest kompatybilny z akcesoriami HRM-Run, HRM-Tri lub Running Dynamics Pod (nie są w zestawie z zegarkiem), które umożliwiają dostęp do ważnych wskaźników biegu, takich jak rytm, długość kroku, równowaga i czas kontaktu z podłożem, oscylacja pionowa i pionowa.
Te pomiary pomagają zrozumieć Twoją technikę, dzięki czemu możesz ją ulepszyć.

Pozostań w kontakcie

Gdy zegarek połączy się z kompatybilnym smartfonem, możesz odbierać wiadomości tekstowe, e-maile, wiadomości z mediów społecznościowych i inne powiadomienia bezpośrednio na zegarku. Nowe funkcje monitorowania i bezpieczeństwa, w tym wykrywanie incydentów, ułatwiają ręczne lub automatyczne udostępnianie swojej lokalizacji wybranym kontaktom, jeśli potrzebujesz pomocy. Teraz możesz założyć buty i ze spokojną głową wyjść na trening.

Dzielenie się osiągnięciami i rywalizacja

Synchronizowanie aktywności z Garmin Connect służy nie tylko do przechowywania danych. Społeczność internetowa Garmin Connect pozwala użytkownikom łączyć się w podróży, brać udział w wyzwaniach, wspierać się nawzajem, a nawet dzielić się swoimi osiągnięciami w mediach społecznościowych. Garmin Connect to bezpłatny portal dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub smartfona.

Dobre samopoczucie i zaawansowane monitorowanie snu

Forerunner 245 posiada narzędzia, które pomagają śledzić poziom dobrego samopoczucia i codzienny sen. Narzędzia te dostarczają kluczowych informacji, które pozwalają zoptymalizować trening. Na przykład jest to nasz pierwszy zegarek biegowy z pulsoksymetrem. Ten czujnik na nadgarstek oszacowuje nasycenie krwi tlenem, dzięki czemu wiesz, w jaki sposób organizm pochłania tlen, zwłaszcza podczas snu.

Zawartość opakowania

- Zegarek Forerunner 245
- Kabel do ładowania i przesyłania danych
- Dokumentacja

Opinie

Wgrywanie