no brand

Zegarek-komputer Drake Titanium CAMO do łowiectwa podwodnego i freedivingu

1329,00 zł

132,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę
Otrzymaj +1300 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Marka Cressi stworzyła ten komputer do nurkowania bezdechowego, do pomiarów głębokości, czasu pod wodą i na powierzchni, dla freediverów i do łowiectwa podw.

Stworzony z Guillaumem Nery przez inżynierów Cressi, zegarek-komputer Drake posiada 4 programy (Pro, Free, Static, Dynamic), niezbędne narzędzia dla freedivera i podwodnego myśliwego.

Kod produktu:

866211

  • Pomiar parametrów

    Zegarek, głębokościomierz, czas nurkowania i temperatura wody.

  • Łatwość odczytu

    Tryb nurkowania uruchamia się automatycznie w kontakcie z wodą.

  • Właściwości maskujące

    Kolor kamuflażu zapewnia całkowity mimetyzm w wodzie

Tryb Pro

Program PRO jest polecany szczególnie osobom uprawiającym nurkowanie na bezdechu na najwyższym poziomie.
Pobierane są następujące informacje: prędkość zanurzania , prędkość wynurzania i prędkość ogólnie, czas trwania zanurzania i wynurzania, relację czasu pod wodą do czasu na powierzchni.
"Time Ratio" nieustannie uaktualniana oraz bardzo przydatna funkcja dla bezpieczeństwa Recommended Recovery Time regulowana bezpośrednio przez użytkownika, aby uniknąć choroby kesonowej (Taravana).

Tryb Free

Program FREE stawia na łatwość odczytu i prosty dostęp do danych. Polecany do sea-runningu i łowiectwa podwodnego, pokazuje najbardziej potrzebne informacje na najlepiej widocznej części ekranu. Ogranicza jednocześnie dodatkowe informacje, którymi charakteryzuje się program PRO, co pozwala nurkowi skoncentrować się na bardziej praktycznych aspektach nurkowania.

Tryb Statyczny

Program STATIC kontroluje wstrzymywanie oddechu w nurkowaniu statycznym, zarówno podczas treningów jak i bicia rekordów.

Tryb Dynamiczny

Program DYNAMIC przeznaczony jest dla osób uprawiających nurkowanie na bezdechu w poziomie. Posiada on specjalny licznik długości i może zapisywać tabele treningowe z osiągniętymi wynikami.

Porady dotyczące konserwacji

Po użyciu wypłukać w czystej wodzie.

Wgrywanie