garmin

Zegarek smartwatch Garmin Venu 2S Pink Gold White

Kod produktu: 8741575

1599,00 zł 1649,00 zł - 50,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1649,00 zł

159,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowany z myślą o zdrowym stylu życia i lepszym funkcjonowaniu na co dzień. Multisportowy zegarek z GPS, który pomoże Ci zadbać o ciało i umysł.

Zegarek Venu 2 został wyposażony w zaawansowane funkcje monitorowania stanu zdrowia i wysportowania, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć to, co dzieje się w Twoim organizmie.

 • Pomiar parametrów

  Monitorowanie poziomu stresu, body battery, analiza snu i wiele innych.

 • Coaching

  Ponad 25 wgranych sportów, animowane ćwiczenia na ekranie, Garmin Coach.

 • Wodoszczelność

  50 m.

 • Czas działania na baterii

  Tryb zegarka: do 11 dni. Tryb GPS z muzyką: Do 8 godzin.

 • Łączność

  Funkcje śledzenia i bezpieczeństwa.

STWORZONY Z MYŚLĄ O AKTYWNYM STYLU ŻYCIA

Posiada trwałe szkiełko Corning® Gorilla® Glass 3, elegancką ramkę ze stali nierdzewnej oraz wygodny pasek silikonowy. Jest gotów towarzyszyć Ci we wszystkich okolicznościach.

różne sporty

Śledź ulubione aktywności, korzystając z GPS i ponad 25 wgranych sportów uprawianych w pomieszczeniach lub na powietrzu, takich jak chodzenie, bieganie, golf, pływanie w basenie, itd.

DARMOWE ANIMOWANE ĆWICZENIA NA EKRANIE

Trener na nadgarstku? Tak, to możliwe! Łatwe do wykonania animowane ćwiczenia w ramach treningu cardio, siłowego, jogi, pilatesu i HIIT są już wgrane w zegarku. Więcej ćwiczeń możesz pobrać z aplikacji Garmin Connect.

ZAAWANSOWANY PROGRAM TRENINGU SIŁOWEGO

Ten szczegółowy profil aktywności wskazuje Twoje osobiste rekordy siłowe na nadgarstku i wyświetla wykresy pokazujące, które grupy mięśni były trenowane.

TRENINGI HIIT

Korzystaj z różnych timerów, aby śledzić swoje treningi HIIT, w tym treningi typu AMRAP (jak najwięcej rund / powtórzeń), EMOM (jak najwięcej powtórzeń na minutę, w każdej minucie), Tabata i spersonalizowane. Ustaw liczbę rund, czas ćwiczeń i odpoczynku oraz inne parametry.

Powiadomienia

Odbieraj wiadomości e-mail, SMS i alerty z sieci społecznościowych bezpośrednio na zegarku, gdy jest on połączony z kompatybilnym smartfonem. Możesz nawet odpowiadać na wiadomości SMS, jeśli masz telefon z systemem Android™.

MUZYKA

Pobieraj utwory i playlisty ze swoich kont Spotify®, Deezer lub Amazon Music (może być wymagany abonament). Korzystaj ze słuchawek bezprzewodowych (sprzedawanych osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

GARMIN PAY™

Płać zbliżeniowo dzięki usłudze Garmin Pay za pośrednictwem banków partnerskich.

Wgrywanie