Ostatnie sztuki
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Ostatnie sztuki

Zegarek z GPS do biegania Garmin Forerunner 45

549 zł 599 zł - 50 zł

109,80 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczony dla początkujących i tych nieco bardziej zaawansowanych biegaczy. Bateria wytrzymuje do 13h z zapisem GPS!

Forerunner 45 to zegarek GPS do biegania, który posiada wszystkie niezbędne funkcje pomocne w treningu każdego biegacza, a do tego jest lekki i elegancki.

Kod produktu: 8589175

Zalety produktu

 • Pomiar parametrów

  Prędkość, dystans, tempo, pulsometr na nadgarstku, rytm

 • Coaching

  Programy treningowe Garmin Coach lub tworzenie spersonalizowanych treningów.

 • Czas działania na baterii

  Do 7 dni w trybie połączonego zegarka; do 13 godzin w trybie GPS.

 • Łączność

  Funkcje monitorowania i bezpieczeństwa.

Opis produktu

Biegaj ze spokojną głową

Ten łatwy w obsłudze zegarek pomaga podczas codziennego biegania, specyficznych sesji treningowych, a nawet kolejnych 10 km, które zamierzasz pokonać. Wbudowany GPS rejestruje trasy, którymi podążasz i podaje dokładne statystyki, w tym dystans, tempo/prędkość i interwały. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi opartemu na przyciskach możesz łatwo zaznaczyć okrążenie lub wstrzymać stoper, nawet gdy masz spocone ręce.

Przygotuj się z Garmin Coach

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy początkującym, możesz skorzystać z wielu znakomitych porad. Dlatego Forerunner 45 jest kompatybilny z dostosowanymi programami treningowymi Garmin Coach. W programach tych znajdziesz fachowe porady trenerskie, a także bezpłatne programy szkoleniowe, które możesz dostosować do siebie i do postawionych sobie celów. To pewny sposób na przekroczenie linii mety.

Utrzymuj łączność podczas każdego kroku

Funkcje śledzenia i bezpieczeństwa, w tym wykrywanie incydentów, ułatwiają ręczne lub automatyczne udostępnianie swojej lokalizacji wybranym kontaktom, jeśli potrzebujesz pomocy. Wiele połączonych funkcji pozwala pozostać w kontakcie z resztą świata podczas i pomiędzy biegami. Otrzymuj powiadomienia z telefonu bezpośrednio na nadgarstku, aby móc wysyłać SMS-y i dzwonić.

Fabrycznie zarejestrowane profile aktywności

Dzięki kilkunastu dostępnym profilom aktywności zawsze masz możliwość rejestrowania poziomu swojego wysiłku, nawet jeśli nie masz ochoty biegać. Forerunner 45 może rejestrować Twój wysiłek podczas treningu na rowerze lub bieżni, rowerze eliptycznym lub torze krytym, a nawet podczas ćwiczeń cardio, jogi itp.

W poszukiwaniu dobrego samopoczucia

Zegarek GPS do biegania Forerunner 45 ma wszechstronne funkcje śledzenia kondycji i aktywności. Noś go przez całą dobę, aby monitorować codzienną ilość kroków, przebytą odległość, spalone kalorie, a nawet sen. Ten inteligentny zegarek śledzi również Twój poziom stresu w ciągu dnia, aby wskazać Twój poziom dobrego samopoczucia.

Dzielenie się osiągnięciami i rywalizacja

Synchronizowanie aktywności z Garmin Connect służy nie tylko do przechowywania danych. Społeczność internetowa Garmin Connect pozwala użytkownikom łączyć się w podróży, brać udział w wyzwaniach, wspierać się nawzajem, a nawet dzielić się swoimi osiągnięciami w mediach społecznościowych. Garmin Connect to bezpłatny portal dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub smartfona.

Opinie

Wgrywanie