garmin

Zegarek z GPS Garmin Epix 2 Sapphire Tytan

4299,00 zł

429,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzony po to, by pomóc Ci podjąć każde wyzwanie.

Multisportowy zegarek GPS z bardzo jasnym dotykowym wyświetlaczem AMOLED.

Kod produktu:

8801298

 • Pomiar parametrów

  Wytrzymałość w czasie rzeczywistym STAMINA; wykrywanie marszu / biegu.

 • Coaching

  Pomiar Physio, PacePro, ClimbPro.

 • Czas działania na baterii

  Do 16 dni w trybie zegarka i 42 godzin w trybie GPS.

 • Wodoszczelność

  100 m

 • Łączność

  Smart Notifications, muzyka, Garmin Pay, śledzenie i bezpieczeństwo.

 • Precyzja

  Mapy i obsługa wielu systemów GNSS: większa precyzja geolokalizacji.

Wyświetlacz AMOLED. Ekran dotykowy z funkcją przycisków!

Znakomity wyświetlacz AMOLED 1,3" zapewnia wyjątkową czytelność. Aby poruszać się po menu, możesz korzystać z ekranu dotykowego lub z przycisków.

Zegarek multisportowy

Korzystaj z wbudowanych profili aktywności dla trailu, pływania, biegania, kolarstwa, pieszych wędrówek, wioślarstwa, narciarstwa, golfa, surfingu, wspinaczki i wielu innych.

Garmin Coach

Darmowe programy treningowe oferują dostosowane do Ciebie i do Twoich potrzeb. Porady będących ekspertami trenerów. Treningi synchronizują się bezpośrednio na zegarku poprzez Garmin Connect.

Codzienne sugestie dotyczące treningów

Aby trenować z uwzględnieniem swojej kondycji fizycznej, korzystaj z codziennych zaleceń treningowych. Dotyczących biegania i jazdy na rowerze, ustalanych w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

Mapy i szczegółowa nawigacja

Wgrane mapy z poziomicami, przewyższeniami, szczytami, parkami, liniami brzegowymi, rzekami, jeziorami i innymi danymi geograficznymi. Podążaj trasą lub kursem dzięki szczegółowej nawigacji, która wskazuje z wyprzedzeniem najbliższą zmianę kierunku.

Technologia PacePro i funkcja ClimbPro

Jedyna w swoim rodzaju funkcja PacePro, pomaga Ci utrzymać tempo biegu dzięki wskazówkom dostosowanym pod kątem nachylenia terenu.
Korzystaj z ClimbPro: funkcji planowania podjazdów/podbiegów na pobranych trasach, aby wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o bieżących i zbliżających się wzniesieniach, w tym o nachyleniu, dystansie, przewyższeniu, obniżeniu wysokości i płaskich odcinkach.

Stamina w czasie rzeczywistym

Korzystaj z tych danych, aby śledzić i kontrolować poziom zmęczenia i uniknąć w ten sposób nadmiernego wysiłku na początku biegu lub jazdy na rowerze.

Obsługa wielu systemów GNSS

Dostęp do kilku systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS, GALILEO). Korzystaj z wielu częstotliwości wysyłanych przez satelity nawigacyjne, aby zwiększyć precyzję geolokalizacji w strefach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe lub zwykle nie przebijają się.

Wgrywanie