Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Koniec serii

Zegarek z GPS Suunto 5 All Black

979 zł
1079 zł −9%
195,80 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Kolor:

Czarny

Rozmiar: Uniwersalny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Przeznaczony dla sportowców, którzy dążą do poprawy osiągów. Jedyny zegarek z takim poziomem nawigacji w tej cenie. Wspomagany GPS i turn by turn.

Suunto 5 to wielodyscyplinowy, kompaktowy zegarek GPS dla sportowców dążących do poprawy osiągów. Ma długo działającą baterię, pozwala zarządzać treningami i śledzić aktywność.

Kod produktu: 8593176

Podobne produkty

Zalety produktu

Mierzone parametry

Prędkość, dystans, pomiar tętna na nadgarstku, codzienna aktywność.

Coaching

Planowanie treningu w zależności od celów i postępów.

Czas działania na baterii

Do 40 godzin zapisu z GPS. Inteligentne zarządzanie baterią.

Wodoszczelność

Możliwość pływania na powierzchni wody (wodoszczelność 5 ATM).

Łączność

Suunto App: analiza, śledzenie aktywności, powiadomienia, tworzenie tras.

Zdjęcia

Zegarek z GPS Suunto 5 All Black
Zegarek z GPS Suunto 5 All Black

Opis produktu

Wszystkie sporty z myślą o Tobie

Ponad 80 zdefiniowanych trybów sportowych w zegarku. Dzięki wodoszczelności 50 m jest to idealny zegarek do pływania i do triathlonu. Możesz również wybrać informacje, które mają wyświetlać się na zegarku podczas treningów i przygód, tworząc własne tryby sportowe w Suunto App.

Zegarek jak asystent treningowy

Suunto 5 śledzi Twój poziom formy i dostosowuje spersonalizowany monitoring treningu do Twoich postępów i celów. Informuje Cię o potrzebie regeneracji, gdy nadmiernie obciążasz organizm, i zachęca do ćwiczeń, gdy jest to konieczne.

Pomoc w regeneracji

Suunto 5 monitoruje nie tylko sport, ale również Twoją całodzienną aktywność, poziom stresu i jakość snu. Informuje Cię o poziomie stresu w trakcie dnia. Możesz dzięki temu unikać nadmiernego treningu w dniach, w których nie dopisuje Ci forma. Suunto 5 podaje również wskazania dotyczące jakości i czasu snu: możesz w ten sposób sprawdzić, czy jesteś odpowiednio wypoczęty, by prowadzić aktywne życie.

Wysokiej klasy bateria

Dwa zdefiniowane tryby baterii (Wydajność, Wytrzymałość): od 20 do 40 godz. zapisu z GPS. Przy rozpoczęciu zapisu otrzymujesz szacowany pozostały czas pracy baterii w bieżącym trybie. Jeśli czas ten jest zbyt krótki, możesz w dowolnej chwili zmienić tryb. Zegarek Suunto 5 stosuje inteligentne powiadomienia w oparciu o historię aktywności, przypominając o konieczności doładowania baterii przed następnym treningiem.

Kompaktowy i wytrzymały zegarek

Konstrukcja i lekkość (66 g) zegarka przyczyniają się do codziennego komfortu użytkownika. Niezawodność tego zegarka została przetestowana w najtrudniejszych warunkach dalekiej Północy.

Trasy na całym świecie

Mapy popularności Suunto App pokazują trasy najczęściej uczęszczane przez członków społeczności Suunto na całym świecie, pozwalając Ci odkrywać nowe miejsca. Zaplanuj trasę przy pomocy map topograficznych, zsynchronizuj ją z kompatybilnym zegarkiem i ruszaj w teren!

Połącz się z ulubionymi serwisami

Połącz zegarek z ulubionymi serwisami sportowymi (takimi jak Strava, Endomondo, TrainingPeaks, Relive i wiele innych), aby analizować swoją aktywność, korzystać z porad treningowych lub tworzyć filmy 3D i dzielić się nimi ze społecznościami, do których należysz. Korzystaj z możliwości oferowanych przez partnerów Suunto.

Skład i konserwacja

Ograniczenia

Przeznaczony do użytkowania rekreacyjnego.

Oceny użytkowników

Wgrywanie