Media 0
Media 1

ZEGAREK Z PULSOMETREM DO BIEGANIA HR300

179,99 zł

Kolor:

Czarny / Jasnoszary
Otrzymaj +179 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Opracowaliśmy ten zegarek z myślą o biegaczach, którzy chcą mierzyć swoje tętno, aby zarządzać wysiłkiem podczas treningów.

Tryb interwałowy i wskaźnik intensywności treningu ułatwiają robienie postępów podczas biegania z tekstylnym paskiem

Kod produktu: 8574435

Zalety produktu

 • Pomiar parametrów

  Stoper, tętno (BPM i % HRmax), kalorie.

 • Coaching

  Strefa docelowa (BPM lub % HRmax), intensywność, interwały, czas okrążenia.

 • Łatwe użytkowanie

  Kodowana transmisja przez Bluetooth: zoptymalizowana łączność z zegarkiem.

 • Wodoszczelność

  Zegarek: 5 ATM (pływanie) - Pas: 1 ATM (zachlapanie wodą).

 • Komfort użytkowania

  Tekstylny pas kardio: większy komfort użytkowania.

ZEGAREK Z PULSOMETREM DO BIEGANIA HR300
ZEGAREK Z PULSOMETREM DO BIEGANIA HR300
ZEGAREK Z PULSOMETREM DO BIEGANIA HR300

Opis produktu

DLACZEGO WARTO BIEGAĆ Z ZEGARKIEM KARDIO?

Tętno mierzy się w uderzeniach serca na minutę (BPM). Im bardziej intensywny wysiłek, tym szybciej bije serce, a wartość w bpm jest wyższa. Z treningu na trening będziesz odkrywać, jakie tętno pozwala Ci biec przez cały czas aktywności bez zadyszki. Możesz dostosować się do tego rytmu i biegać w bardziej regularny sposób, z większą łatwością.

Tekstylny pas zwiększający poziom komfortu

Wbudowaliśmy elektrody w gumę tekstylnego pasa, a elektroniczny moduł zamocowany jest na wierzchu. Oznacza to, że żaden twardy element nie ma kontaktu ze skórą.

Takie rozwiązanie pozwala również odczepić moduł, aby wyprać pas w pralce. Uwaga! Moduł jest odporny na deszcz i pot, ale nie na pranie w pralce.

POMIAR INTENSYWNOŚCI WYSIŁKU

Jeśli nie ustawisz strefy docelowej ręcznie, zegarek automatycznie i na bieżąco będzie wskazywał intensywność wysiłku w odniesieniu do tętna: trening bardzo spokojny, spokojny, umiarkowany, ciężki, bardzo ciężki.

Bardzo niska intensywność: 50 do 60% tętna maksymalnego.
Niska intensywność: 60 do 70% tętna maksymalnego.
Średnia intensywność: 70 do 80% tętna maksymalnego.
Wysoka intensywność: 80 do 90% tętna maksymalnego.
Bardzo wysoka intensywność: 90 do 100% tętna maksymalnego.

BIEGAJ Z PULSOMETREM, ABY ZNALEŹĆ SWÓJ RYTM ODDECHU

Miewasz zadyszkę pod koniec treningu? Zegarek pozwoli Ci na bieżąco dostosowywać tempo, aby uniknąć przeciążenia. Gdy zegarek wskazuje "niską" intensywność, jesteś w stanie rozmawiać podczas biegu. Przy "średniej" intensywności wysiłek będzie wzmożony, ale nie złapiesz zadyszki. Przy "wysokiej" intensywności zadyszka pojawi się po kilku minutach.

BIEGAJ Z PULSOMETREM, ABY SPALAĆ TŁUSZCZ

Biegasz, aby zadbać o linię? "Niska" intensywność treningu jest szczególnie interesująca, ponieważ pozwala spalić więcej tłuszczu i ograniczyć zadyszkę. W tej strefie ciało nie znajduje się w stanie stresu. Ma czas na spalanie tłuszczów i przekształcanie ich w energię potrzebną mięśniom.

ZAPROGRAMUJ SWOJĄ STREFĘ DOCELOWĄ

Ustawienie stref docelowych pomaga lepiej poprowadzić trening. Wskaźnik graficzny pozwala sprawdzać na bieżąco, czy znajdujesz się w określonej uprzednio strefie treningowej.
Zegarek pozwala ustawić strefy docelowe tętna (w BPM lub w % HRmax).

PROGRAMUJ TRENINGI INTERWAŁOWE


Za pomocą tej funkcji możesz zaprogramować kompletny trening interwałowy : czas rozgrzewki, czas wysiłku, czas odpoczynku i rozluźnienia, liczbę serii interwałów oraz czas odpoczynku pomiędzy seriami.

PORÓWNAJ SWOJE TRENINGI

Zegarek pozwala zobaczyć podsumowanie 5 ostatnich treningów. Sprawdzisz w ten sposób czas biegu, średnie tętno i liczbę kalorii spalonych podczas każdego treningu.Jeśli wcześniej ustawiłeś strefę docelową, możesz także wyświetlić czas spędzony w tej strefie.

To także zegarek!

Na co dzień zegarek podaje godzinę i datę. Możesz ustawić alarm (budzik).

Wyświetlacz czytelny w słońcu i w nocy

Zegarek został wyposażony w tzw. wyświetlacz odblaskowy. Oznacza to, że odbija światło otoczenia. Im więcej słońca, tym bardziej czytelny jest wyświetlacz! Nocą za pomocą przycisku możesz czasowo włączyć podświetlenie ekranu.

Czy można połączyć zegarek lub pas z telefonem?

Wybraliśmy pas Bluetooth, aby zapewnić najlepszą jakość połączenia między zegarkiem a pasem. Istnieje więc możliwość połączenia pasa ze wszystkimi dostępnymi na rynku aplikacjami sportowymi posiadających funkcję pomiaru tętna. Ale uwaga! W danym momencie pas może być połączony tylko z jednym urządzeniem. Po połączeniu z telefonem nie będzie można połączyć go z zegarkiem.

CZY MÓJ SYGNAŁ MOŻE ZOSTAĆ ZAKŁÓCONY PRZEZ INNE PULSOMETRY?

Nie! Zegarek dysponuje sygnałem kodowanym. Komunikacja pomiędzy zegarkiem a pasem jest chroniona i nie może być zakłócona przez inny pulsometr. Niemniej jednak parowanie pasa z zegarkiem należy przeprowadzić z dala od innych użytkowników pulsometrów. Po nawiązaniu połączenia możesz korzystać ze swojego urządzenia w pobliżu innych użytkowników.

JAK MIERZONE JEST TĘTNO?

Tętno mierzone jest za pomocą pasa napiersiowego. Posiada on 2 elektrody i nadajnik.
Bijące serce wytwarza słabe pole elektryczne, które jest wychwytywane przez elektrody, a następnie przesyłane przez nadajnik w pasie do zegarka.

Bateria

Zegarek: CR2032 w zestawie - Pas: CR2032 w zestawie.

Ograniczenia dotyczące użytkowania

Zegarek ten przeznaczony jest do użytkowania w ramach aktywności sportowej i rekreacyjnej. Nie jest to urządzenie do monitorowania parametrów medycznych. Informacje podawane przez zegarek mają charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w ramach monitorowania schorzeń / problemów zdrowotnych.

Skład

Opaska na nadgarstek 90% Poliuretan, 10% Stainless Steel Konstrukcja 70% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS), 30% Stainless Steel Część wewnętrzna 100% Obwód drukowany (PCB) Soczewka 100% Poli(metakrylan metylu) (PMMA)

Ograniczenia

Zegarek ONrhythm 500 nie łączy się ze smartfonem.

Opinie

Wgrywanie