starever

Zestaw do koka do tańca Starever

4,5 (6)

19,99 zł

Kolor:

NATURAL WOOD
Otrzymaj +19 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół opracował ten zestaw do koka zawierający wszystkie niezbędne akcesoria do zrobienia koka, dla jasnych i ciemnych włosów.

Poszukujesz kompletnego zestawu do koka? 2 siateczki do koka, 2 gumki, 5 klasycznych wsuwek i 10 kokówek: to, co najważniejsze, znajdziesz w tym zestawie!

Kod produktu: 8490214

  • Stabilność

    Zapobiega wypadaniu kosmyków włosów podczas tańca.

Praktyczne rozwiązanie

Ten zestaw możesz wsunąć do torby do tańca. Pozwoli Ci uniknąć wypadających kosmyków włosów podczas tańca.

Mały dodatek do przenoszenia stroju?

Aby ułatwić Ci przygotowanie się do zajęć, zaprojektowaliśmy uroczą torbę, w której możesz przenosić swój strój! Różne przegrody pozwolą Ci oddzielić buty od reszty akcesoriów.

Skład

Gumka 90% Elastodien, 10% Politereftalan etylenu (PET) Taśma samoprzylepna 100% Stal Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan

Zatwierdzony przez

Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Używali oni naszych produktów podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne gwarantujące odpowiedni rozmiar.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie