Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Media 14
Media 15
Media 16

Zestaw do snorkelingu dla dzieci Subea maska Easybreath Junior + płetwy

159,99 zł

Kolor:

Szafirowy / Atramentowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Przeznaczony dla osób pragnących kupić zestaw Easybreath + dopasowane płetwy SNK 520. Zestaw łatwy do zabrania na wakacje nad morzem.

Zestaw składa się z maski Easybreath i płetw do snorkelingu, sprzedawanych z torbą ułatwiającą transport. Jest on idealny dla osób, które lubią pływać po powierzchni.

Kod produktu: 8647077

Podobne produkty

Zalety produktu

Łatwość oddychania

Pełnotwarzowa maska z systemem cyrkulacji powietrza. Oddychanie przez nos i usta

Łatwe użytkowanie

Małe pióro ułatwia wejście płetwy w wodę przy powierzchni.

Ograniczenie parowania

Wyjątkowy system cyrkulacji powietrza zapobiega zaparowaniu maski.

Pole widzenia

Panoramiczne pole widzenia 180°.

Szczelność

Fajka z systemem "dry-top" ograniczającym wlewanie się wody do fajki od góry.

Opis produktu

Czym jest Easybreath?

Maska Easybreath Junior jest pełnotwarzową maską do snorkelingu stworzoną przez Decathlon.
Z panoramicznym polem widzenia pod kątem 180°, systemem anty-fog i łatwością zakładania, maska Easybreath Subea jest idealnym produktem dla dzieci od 6 do 10 lat, pragnących poznawać morskie głębiny.
Wyposażona jest w najnowszą innowację, system "dry-top-release", który pozwala uniknąć zablokowania oddechu podczas zalania falą lub przy wynurzaniu głowy nad wodę.

Jak działa maska Easybreath?

Wdychane świeże powietrze wlatuje na szybę, zanim dotrze do nosa i ust za pośrednictwem zaworów nosowych. To nieustannie wlatujące chłodne powietrze ogranicza pojawianie się zaparowania w masce.

Powietrze nasycone wilgocią i CO₂ odprowadzane jest kanałami znajdującymi się wewnątrz ramki, które prowadzą do fajki. Powietrze stale jest wymieniane. Strumienie powietrza wlatującego i wylatującego są oddzielone, aby móc oddychać wyłącznie świeżym powietrzem.

Czy można nurkować w masce Easybreath?

Maska Easybreath Junior nie jest dostosowana do nurkowania. Objętość powietrza zawarta w tej masce do snorkelingu jest o wiele większa niż w tradycyjnej masce nurkowej. Od głębokości 1 m nacisk maski na twarz pod wpływem ciśnienia wody zaczyna być odczuwalny. Skądinąd, podczas nurkowania bezdechowego niezbędne jest wyrównywanie ciśnienia w uszach. Z maską Easybreath Subea jest to niemożliwe, ponieważ nie ma dostępu do nosa.

Dlaczego warto wybrać maskę Easybreath zamiast tradycyjnej maski z fajką?

Dzięki swojej budowie maska Easybreath Decathlon jest idealna dla dzieci, najczęściej obserwujących podwodny świat z powierzchni.
Wybór tej maski pełnotwarzowej do snorkelingu polecamy w przypadku, gdy dziecko poszukuje przede wszystkim bardzo dużego komfortu oddychania i szerokiego pola widzenia.

Jaki rozmiar maski Easybreath wybrać?

Maska Easybreath Junior jest odpowiednia dla dzieci od 6 do 10 lat i dostępna jest w jednym rozmiarze: XS.
Maska Easybreath dostępna jest także w rozmiarach dla osób powyżej 10 lat, w 3 rozmiarach pasujących do 90% twarzy.
Powyżej 10 lat i dla osób z małą twarzą, wybrać należy rozmiar S/M, dla osób z dużą twarzą rozmiar M/L.

Jak działa system Dry top zapobiegający wlewaniu się wody?

Został stworzony, aby zapobiegać wlewaniu się wody przez fajkę, kiedy pływa się w małych, krótkich falach lub kiedy użytkownik zbyt mocno przechyla głowę do przodu, aby obserwować dno. Fajka wyposażona jest w pływak, który, podczas zanurzenia, podnosi się w górę fajki, aby zatkać jej otwór. W razie zanurzenia pomyśl, aby dmuchnąć wypływając na powierzchnię, aby być pewnym, że pływak opadnie z powrotem w dół.

Czy z maską Easybreath mogę nosić swoje okulary?

Większość oprawek okularowych uniemożliwia zapewnienie szczelności maski, ponieważ odkształcają one kołnierz. Dlatego używanie maski Easybreath z okularami korekcyjnymi jest skomplikowane.
Subea stworzyła szkła korekcyjne, które mocuje się wewnątrz maski za pomocą przyssawek. Możesz osobno wybrać korekcję dla każdego szkła (od -1 do -6) i zamocować je zgodnie ze swoimi potrzebami.

Na co muszę uważać używając maskę Easybreath?

Uwaga na piasek! Unikaj kontaktu maski pełnotwarzowej Easybreath z piaskiem, który mógłby zarysować szybę. Jeśli na masce jest piasek, unikaj zatrzaskiwania fajki na siłę. Wypłucz maskę i fajkę przed złączeniem ich ze sobą. Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki. Energicznie wypłucz fajkę lub użyj klucza, wkładając go do otworów wentylacyjnych z tyłu fajki, aby odblokować pływak, a następnie wypłucz fajkę.

Czy w razie zniszczenia jest możliwość naprawienia maski Easybreath?

Tak, przedłuż trwałość maski Subea Easybreath! Serwis posprzedażowy jest dostępny w sklepach Decathlon. Części zamienne są również dostępne za pośrednictwem internetu: Kody części: pasek - 8316952, zawór - 8363399, rurka - 8559605, biała pokrywka - 8590394.

Płetwy

Kalosz płetwy może być całkowicie zamknięty w przypadku płetw kaloszowych, lub otwarty i zapinany regulowanym paskiem w przypadku płetw regulowanych.
Płaska część płetwy, zwana piórem, jest krótka, aby zapewnić siłę napędową.
Praktyczny drobiazg: obie płetwy można spiąć razem zatrzaskiem (usytuowanym na każdej z płetw tuż przed dużym palcem), w celu ułatwienia transportu.

Waga

28/29 : 1.128 kg
30/31 : 1.118 kg
32/33 : 1.08 kg
34/35 : 1 kg

Skład i konserwacja

Skład

Fin (for diving) 55% Styren etylen butadien styren (SEBS), 45% Polipropylen (PP) Opakowanie 100% Poliester Kołnierz (w masce) 100% Silikon Ramka (w masce) 100% Polipropylen (PP) Rurka (fajki) 100% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS) Szyby (w masce) 100% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.

Ograniczenia

Nieodpowiednia <10 lat, do apnei oraz intensywnego pływania.

Porady dotyczące konserwacji

Po użyciu wypłukać w czystej wodzie. Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

Opinie

Wgrywanie