Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Media 14
Media 15
Media 16
Media 17
Najlepiej oceniany

Zestaw do snorkelingu Subea maska Easybreath 500 + płetwy

159,99 zł

Kolor:

Szafirowy / Atramentowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Przeznaczony dla osób pragnących kupić zestaw Easybreath + dopasowane płetwy SNK 520. Zestaw łatwy do zabrania na wakacje nad morzem.

Zestaw składa się z maski Easybreath i płetw do snorkelingu, sprzedawanych z torbą ułatwiającą transport. Jest on idealny dla osób, które lubią pływać po powierzchni.

Kod produktu: 8646025

Podobne produkty

Zalety produktu

Łatwość oddychania

Pełnotwarzowa maska z systemem cyrkulacji powietrza. Oddychanie przez nos i usta

Łatwe użytkowanie

Małe pióro ułatwia wejście płetwy w wodę przy powierzchni.

Ograniczenie parowania

Wyjątkowy system cyrkulacji powietrza zapobiega zaparowaniu maski.

Pole widzenia

Panoramiczne pole widzenia 180°.

Szczelność

Fajka z systemem "dry-top" ograniczającym wlewanie się wody do fajki od góry.

Opis produktu

Jaki rozmiar maski Easybreath znajduje się w zestawie płetwy + maska Easybreath?

Jeśli wybierzesz rozmiar płetw od 36/37 do 40/41, dołączona maska będzie w rozmiarze S/M, dla rozmiarów od 42/43 do 46/47, dołączona maska będzie w rozmiarze M/L.
Maska Easybreath dostępna jest w 3 rozmiarach, odpowiadających około 90% twarzy.
Dla dzieci od 6 do 10 lat wybierz rozmiar XS.
Powyżej 10 lat i dla osób z małą twarzą, wybrać należy rozmiar S/M, dla osób z dużą twarzą rozmiar M/L.

Czym jest Easybreath?

Maska Decathlon Easybreath 500 jest drugą generacją pełnotwarzowej maski do snorkelingu, zaprojektowanej przez Decathlon. Ma te same właściwości co poprzedni model: widoczność 180°, anty-fog, łatwość zakładania... ale poprawiliśmy trwałość maski, komfort kołnierza, oddychanie, zmniejszając o 20% wysiłek podczas wdechu. Ponadto maska wyposażona jest w innowacyjne rozwiązanie: "dry-top-release". Nie wystąpi już zjawisko zablokowania oddechu podczas przejścia fali.

Jak działa maska Easybreath?

Wdychane świeże powietrze wlatuje na szybę, zanim dotrze do nosa i ust za pośrednictwem zaworów nosowych. To nieustannie wlatujące chłodne powietrze ogranicza pojawianie się zaparowania w masce.

Powietrze nasycone wilgocią i CO₂ odprowadzane jest kanałami znajdującymi się wewnątrz ramki, które prowadzą do fajki. Powietrze stale jest wymieniane. Strumienie powietrza wlatującego i wylatującego są oddzielone, aby móc oddychać wyłącznie świeżym powietrzem.

Czy można nurkować w masce Easybreath 500?

Maska Easybreath 500 nie jest dostosowana do nurkowania. Objętość powietrza zawarta w tej masce do snorkelingu jest o wiele większa niż w tradycyjnej masce nurkowej. Od głębokości 1 m nacisk maski na twarz pod wpływem ciśnienia wody zaczyna być odczuwalny. Skądinąd, podczas nurkowania bezdechowego niezbędne jest wyrównywanie ciśnienia w uszach. Z maską Easybreath Subea jest to niemożliwe, ponieważ nie ma dostępu do nosa.

Dlaczego warto wybrać maskę Easybreath zamiast tradycyjnej maski z fajką?

Wybór Easybreath polecamy osobom, które mają opory, aby nurkować z fajką w ustach, lub aby nurkować głębiej pod wodę. Maska do snorkelingu Easybreath jest idealna do aktywności na powierzchni. Umożliwia naturalne oddychanie przez nos i usta, zapewniając jednocześnie szerokie pole widzenia.

Czy mogę używać maski Easybreath 500 jeśli mam zarost na brodzie?

Obecność zarostu na brodzie uniemożliwia stykanie się skóry twarzy i kołnierza maski. Wobec tego nie możemy zapewnić szczelności maski osobom noszącym brodę. Najlepszym sposobem na zapewnienie szczelności będzie więc ogolenie twarzy. W przeciwnym razie rozwiązaniem może być użycie gęstego kremu, typu wazelina, jako uszczelnienia.

Jak działa system Dry top zapobiegający wlewaniu się wody?

Został stworzony, aby zapobiegać wlewaniu się wody przez fajkę, kiedy pływa się w małych, krótkich falach lub kiedy użytkownik zbyt mocno przechyla głowę do przodu, aby obserwować dno. Fajka wyposażona jest w pływak, który, podczas zanurzenia, podnosi się w górę fajki, aby zatkać jej otwór. W razie zanurzenia pomyśl, aby dmuchnąć wypływając na powierzchnię, aby być pewnym, że pływak opadnie z powrotem w dół.

Czy z maską Easybreath mogę nosić swoje okulary?

Większość oprawek okularowych uniemożliwia zapewnienie szczelności maski, ponieważ odkształcają one kołnierz. Dlatego używanie maski Easybreath z okularami korekcyjnymi jest skomplikowane.
Subea stworzyła szkła korekcyjne, które mocuje się wewnątrz maski za pomocą przyssawek. Możesz osobno wybrać korekcję dla każdego szkła (od -1 do -6) i zamocować je zgodnie ze swoimi potrzebami.

Na co muszę uważać używając maskę Easybreath 500?

Uwaga na piasek! Unikaj kontaktu maski pełnotwarzowej Easybreath 500 z piaskiem, który mógłby zarysować szybę. Jeśli na masce jest piasek, unikaj zatrzaskiwania fajki na siłę. Wypłucz maskę i fajkę przed złączeniem ich ze sobą. Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki. Energicznie wypłucz fajkę lub użyj klucza, wkładając go do otworów wentylacyjnych z tyłu fajki, aby odblokować pływak, a następnie wypłucz fajkę.

Czy w razie uszkodzenia jest możliwość naprawy maski Easybreath 540?

Tak, przedłuż trwałość maski Subea Easybreath! Serwis posprzedażowy jest dostępny w sklepach Decathlon. Części zamienne (pasek, pokrywka, fajka, zawory) są dostępne zarówno przez internet, jak i w sklepie.
Pasek - 8316952, zawór - 8363399, fajka - 8506099, biała pokrywka - 8520085.

Płetwy

Kalosz płetwy może być całkowicie zamknięty w przypadku płetw kaloszowych, lub otwarty i zapinany regulowanym paskiem w przypadku płetw regulowanych.
Płaska część płetwy, zwana piórem, jest krótka, aby zapewnić siłę napędową.Praktyczny drobiazg: obie płetwy można spiąć razem zatrzaskiem (usytuowanym na każdej z płetw tuż przed dużym palcem), w celu ułatwienia transportu.

Wymiary zestawu (rozmiar 42/43)

Długość: 53 cm.
Szerokość: 21 cm.
Grubość: 20 cm.

Waga

36/37 : 1.203 kg
38/39 : 1.26 kg
40/41 : 1.318 kg
42/43 : 1.415 kg
44/45 : 1.49 kg
46/47 : 1.593 kg

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Konstrukcja 55% Styren etylen butadien styren (SEBS), 45% Polipropylen (PP) Opakowanie 100% Poliester Kołnierz (w masce) 100% Silikon Ramka (w masce) 100% Polipropylen (PP) Rurka (fajki) 100% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS) Szyby (w masce) 100% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.

Ograniczenia

Nieodpowiednia <10 lat, do apnei oraz intensywnego pływania.

Porady dotyczące konserwacji

Po użyciu wypłukać w czystej wodzie. Należy unikać ręczników i szmatek zawierających silikon oraz papierowych chusteczek, które mogłyby porysować szkła, jak również środków do czyszczenia i dezynfekcji oraz acetonu, ponieważ mogą one uszkodzić szkła i ich powłoki.. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

Opinie

Wgrywanie