Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13

Zestaw do snorkelingu Subea maska Easybreath 540FT Freetalk + płetwy

189,99 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Przeznaczony dla osób pragnących kupić zestaw Easybreath 540FT z zaworem dźwiękowym + dopasowane płetwy.

Zestaw składa się z maski Easybreath 540 i płetw do snorkelingu, sprzedawanych z torbą ułatwiającą transport. Doskonały zestaw do pływania z przyjaciółmi.

Kod produktu: 8751754

Podobne produkty

Zalety produktu

Oddziaływanie na zmysł słuchu

Zawór ułatwiający emisję dźwięków do mówienia z głową ponad wodą.

Łatwe użytkowanie

Małe pióro ułatwia wejście płetwy w wodę przy powierzchni.

Ograniczenie parowania

Wyjątkowy system cyrkulacji powietrza zapobiega zaparowaniu maski.

Pole widzenia

Panoramiczne pole widzenia 180°.

Szczelność

Fajka z systemem "dry-top-release" ograniczającym wlewanie się wody od góry.

Odprowadzanie wody

Zawór spustowy u dołu maski do odprowadzania wody przy podnoszeniu głowy.

Zdjęcia

Zestaw do snorkelingu Subea maska Easybreath 540FT Freetalk + płetwy
Zestaw do snorkelingu Subea maska Easybreath 540FT Freetalk + płetwy
Zestaw do snorkelingu Subea maska Easybreath 540FT Freetalk + płetwy

Opis produktu

Jaki rozmiar maski Easybreath znajduje się w zestawie płetwy + maska Easybreath?

Jeśli wybierzesz rozmiar płetw od 36/37 do 40/41, dołączona maska będzie w rozmiarze S/M, dla rozmiarów od 42/43 do 46/47, dołączona maska będzie w rozmiarze M/L. Maska Easybreath dostępna jest w 3 rozmiarach, odpowiadających około 90% twarzy. Dla dzieci od 6 do 10 lat wybierz rozmiar XS. Powyżej 10 lat i dla osób z małą twarzą, wybrać należy rozmiar S/M, dla osób z dużą twarzą rozmiar M/L.

Czym jest Easybreath?

Easybreath 540 to rewolucyjna maska pełnotwarzowa, zaprojektowana przez Decathlon. Ma te same właściwości co poprzedni model: widoczność 180°, anty-fog, łatwość zakładania, ale poprawiliśmy trwałość maski, komfort kołnierza, oddychanie, zmniejszając o 20% wysiłek podczas wdechu. Ponadto maska wyposażona jest w innowacyjne rozwiązania: zawór umożliwiający komunikację na powierzchni i "dry-top release", który zapobiega zjawisku odcięcia oddechu podczas zanurzenia fajki.

Jak działa maska Easybreath?

Wdychane świeże powietrze wlatuje na szybę, zanim dotrze do nosa i ust za pośrednictwem zaworów nosowych. To nieustannie wlatujące chłodne powietrze ogranicza pojawianie się pary w masce.Powietrze nasycone wilgocią i CO₂ odprowadzane jest kanałami znajdującymi się wewnątrz ramki, które prowadzą do fajki. Powietrze stale jest wymieniane. Strumienie powietrza wlatującego i wylatującego są oddzielone, aby móc oddychać wyłącznie świeżym powietrzem.

Prostsza komunikacja na powierzchni!

Zawór znajdujący się z przodu maski umożliwia emisję dźwięków i komunikację z innymi osobami, nawet mając maskę na twarzy!Zrozumiałość mowy była zatwierdzona podczas testów na odległość do 3 m.

Czy można nurkować w masce Easybreath 540?

Maska do snorkelingu Easybreath 540 nie jest dostosowana do nurkowania. Objętość powietrza w masce Subea Easybreath jest większa, niż w tradycyjnej masce nurkowej. Od głębokości 1 m nacisk maski na twarz pod wpływem ciśnienia wody zaczyna być odczuwalny. Podczas nurkowania bezdechowego niezbędne jest wyrównywanie ciśnienia w uszach. Z maską Easybreath jest to niemożliwe, ponieważ nie ma dostępu do nosa.

Dlaczego warto wybrać maskę Easybreath zamiast tradycyjnej maski z fajką?

Wybór Easybreath polecamy osobom, które mają opory, aby nurkować z fajką w ustach lub aby nurkować głębiej pod wodę. Maska do snorkelingu Easybreath jest idealna do aktywności na powierzchni. Umożliwia naturalne oddychanie przez nos i usta, zapewniając jednocześnie szerokie pole widzenia.

Czy mogę używać maski Easybreath 500 jeśli mam zarost na brodzie?

Obecność zarostu na brodzie uniemożliwia stykanie się skóry twarzy i kołnierza maski. Wobec tego nie możemy zapewnić szczelności maski osobom noszącym brodę. Najlepszym sposobem na zapewnienie szczelności będzie więc ogolenie brody. W przeciwnym razie rozwiązaniem może być użycie gęstego kremu, typu wazelina, jako uszczelnienia.

Jak działa system Dry Top zapobiegający wlewaniu się wody?

Został stworzony, aby zapobiegać wlewaniu się wody przez fajkę, kiedy pływa się na małych falach lub kiedy użytkownik zbyt mocno przechyli głowę do przodu aby obserwować dno. Fajka wyposażona jest w pływak, który podczas zanurzenia, podnosi się w górę fajki aby zatkać jej otwór. W razie zanurzenia należy dmuchnąć wypływając na powierzchnię aby być pewnym, że pływak opadnie z powrotem w dół.

Czy z maską Easybreath mogę nosić swoje okulary?

Większość okularów uniemożliwia zapewnienie szczelności maski, ponieważ odkształcają one kołnierz. Dlatego używanie maski Easybreath z okularami korekcyjnymi jest skomplikowane.Subea stworzyła szkła korekcyjne, które mocuje się wewnątrz maski za pomocą przyssawek. Możesz osobno wybrać korekcję dla każdego szkła (od -1 do -6) i zamocować je zgodnie ze swoimi potrzebami.

Na co muszę uważać używając maskę Easybreath 540?

Uwaga na piasek! Unikaj kontaktu maski pełnotwarzowej Easybreath 540 z piaskiem, który mógłby zarysować szybę. Jeśli na masce jest piasek, unikaj zatrzaskiwania fajki na siłę. Wypłucz maskę i fajkę przed złączeniem ich ze sobą. Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki. Energicznie wypłucz fajkę lub użyj klucza, wkładając go do otworów wentylacyjnych z tyłu fajki, aby odblokować pływak, a następnie wypłucz fajkę.

Czy w razie uszkodzenia jest możliwość naprawy maski Easybreath 540?

Tak, przedłuż trwałość maski Subea Easybreath! Serwis posprzedażowy jest dostępny w sklepach Decathlon. Części zamienne (pasek, pokrywka, fajka, zawory) są dostępne zarówno przez internet, jak i w sklepie. Pasek - 8316952, zawór - 8363399, fajka - 8506099, biała pokrywka - 8665853.

Płetwy

Całkowicie zamknięty w przypadku płetw kaloszowych.Płaska część płetwy, zwana piórem jest krótka aby zapewnić siłę napędową.Praktyczna rada: obie płetwy można spiąć razem zatrzaskiem (usytuowanym na każdej z płetw tuż przed dużym palcem), w celu ułatwienia transportu.

Wymiary zestawu (rozmiar 42/43)

Długość: 53 cm.Szerokość: 21 cmGrubość: 20 cm.

Waga

36/37 : 1.203 kg
38/39 : 1.26 kg
40/41 : 1.318 kg
42/43 : 1.415 kg
44/45 : 1.49 kg
46/47 : 1.593 kg

Skład i konserwacja

Skład

Konstrukcja 55% Styren etylen butadien styren (SEBS), 45% Polipropylen (PP) Kołnierz (w masce) 100% SILICONE Ramka (w masce) 100% Polipropylen (PP) Opakowanie 100% Poliester Rurka (fajki) 100% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS) Szyby (w masce) 100% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.

Ograniczenia

Nieodpowiednia<10lat, do intensywnego pływania oraz na bezdechu.

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie