perfly

Zestaw do squasha Perfly Wallbreaker 155 (1 rakieta, 1 plecak)

Kod produktu: 8736735

219,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dla początkujących lub okazjonalnych potrzebujących mocnej i wytrzymałej rakiety oraz wygodnego plecaka, w którym można przenosić swój sprzęt sportowy!

Ergonomiczny plecak pozwoli Ci na łatwe przenoszenie sprzętu sportowego pieszo lub na rowerze. Rakieta WALLBREAKER 155 o dużej mocy jest idealna dla graczy, którzy pragną szybko robić postępy!

 • Łatwe użytkowanie

  W pokrowcu - plecaku zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy sportowe.

 • Moc

  Shaft z włókna węglowego (CarbonPowerShaft) zapewnia moc uderzenia.

 • Tolerancja

  Wydłużona główka (500 cm²) zwiększa tolerancję na niewycentrowane odbicia.

 • Łatwe do przemieszczenia

  W pokrowcu - plecaku zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy sportowe.

 • Ochrona przed uderzeniami

  Ten plecak chroni rakietę na całej jej długości.

 • Pojemność

  Plecak ma pojemność 15 litrów

 • Komfort noszenia

  2 regulowane uchwyty.

Łatwy transport i duża pojemność

W pokrowcu - plecaku zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy sportowe. Posiada ergonomiczne szelki do noszenia na plecach.
Jego zoptymalizowany kształt w pełni ochroni Twoją rakietę.
Oprócz rakiety możesz do niego włożyć ręcznik, buty, odzież sportową, butelkę...

Rakieta WALLBREAKER 155 Technologia: Aluminium 6061

Z uwagi na swoją aluminiowo-grafitową strukturę (aluminium 6061 na główce, a grafit w shafcie i uchwycie), ta rakieta jest niezwykle wytrzymała na uderzenia.

Aluminium 6061 ma dobre właściwości mechaniczne i doskonałą spawalność. Obróbka cieplna zastosowana po wygięciu rakiety dodatkowo utwardza strukturę rakiety czyniąc ją mniej podatną na odkształcenia.

Rakieta WALLBREAKER 155 Technologia: Carbon Power Shaft

Przekrój trzonka rakiety PERFLY WALLBREAKER 155 został zwiększony, dzięki czemu rakieta zyskała większą moc w porównaniu do tradycyjnego shaftu.

Rakieta WALLBREAKER 155 Technologia: High Protection Bumper

Gromet został udoskonalony, aby zapewnić większą wytrzymałość podczas uderzenia (Koncept High Protection Bumper), dzięki czemu rakieta jest bardziej trwała.

Rakieta WALLBREAKER 155 Waga ramy = 155 g

Dzięki wadze 155 g (bez naciągu, grometu i owijki), rakieta zapewnia bardzo dużą moc uderzenia i pozwala odepchnąć przeciwnika wgłąb kortu.

Specyfikacja techniczna tej rakiety ułatwia robienie postępów początkującym graczom bez konieczności szybkiej wymiany sprzętu.

Rakieta WALLBREAKER 155 Balans = 350 mm (bez naciągu)

Jej balans 350 mm (bardziej na główkę) zapewnia dużą moc uderzenia.

Rakieta WALLBREAKER 155 Rozmiar główki = 500 cm²

Rozmiar główki 500 cm² sprawia, że rakieta lepiej toleruje niewycentrowane odbicia. Wydłużona główka, a więc dłuższe struny pionowe, zwiększa moc rakiety, co jest ważne dla początkujących graczy.

Rakieta WALLBREAKER 155 Wzór naciągu = 14 x 16

Większa odległość między strunami naciągu zwiększa siłę odbicia i tolerancję rakiety na niewycentrowane odbicia początkujących graczy.
Dzięki większym odległościom między strunami, naciąg jest bardziej elastyczny, a dzięki temu zapewnia mocniejsze uderzenie i większą tolerancję na błędy w centrowaniu.

Design

Te rakiety w wyrazistym stylu zostały stworzone dla początkujących graczy potrzebujących dużej mocy odbicia.

DOBRZE PRZYGOTUJ SWOJĄ PIŁKĘ DO SQUASHA ROZGRZEWAJĄC JĄ PRZED ROZPOCZĘCIEM GRY

Każdą piłkę do squasha trzeba „rozgrzać”, aby w pełni korzystać z jej właściwości.
Aby to zrobić, ustaw się blisko litery T i odbij piłkę kilka razy o ścianę. Po około dziesięciu uderzeniach poczujesz, że piłka się nagrzewa. Kiedy jest ciepła, możesz zacząć grać na całym korcie i dobrze wykorzystać potencjał piłki.

PIŁKA DO SQUASHA A TEMPERATURA NA KORCIE

Niska lub wysoka temperatura wpływa na cechy piłki, a zatem na jej odskok podczas gry. Gdy jest zimno, piłka rozgrzewa się wolniej. Odskok jest wtedy niższy, niezależnie od rodzaju piłki. Nie zdziw się, prawdopodobnie będziesz musiał grać niebieską lub czerwoną piłką w przypadku bardzo niskich temperatur. I przeciwnie, gdy jest bardzo ciepło, odskok jest wyższy. Możesz wtedy przeciwdziałać temu efektowi grając piłką o niskim odskoku, np. z jedną żółtą kropką lub z dwoma żółtymi kropkami.

JAK POZNAĆ, ŻE PIŁKA JEST ZUŻYTA?

Nowe piłki do squasha mają matowy, szorstki wygląd. W zależności od kortu, naciągu lub wykonywanych odbić, Twoja piłka niszczy się szybciej lub wolniej. Kiedy zauważysz wiele śladów, takich jak zadrapania czy lśniąca powierzchnia, nadszedł czas, aby zmienić piłkę do squasha. Nadal możesz nią grać, ale piłka straci swój potencjał. Będzie ślizgała się po ziemi lub ścianach, a na koniec przestanie się odbijać.
Zareaguj odpowiednio wcześnie!

PORADY DOTYCZĄCE GRY W SQUASHA

Potrzebujesz porady lub informacji?
Wejdź na stronę porad Sports Squash: https://blog.decathlon.pl/sport/squash/

Skład

Pokrowiec 85% Politereftalan etylenu (PET), 10% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE), 5% Poliuretan Racket Frame 60% Włókno szklane, 40% Aluminium Grommet 100% Poliamid 6 (PA6) Grip 1 100% Poliuretan Racket String 100% Poliamid Racket end cap 100% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed dużymi zmianami temperatur. Unikać zbyt niskich temperatur (poniżej 5°C).

Testy

Produkt został poddany testom w naszych Tech Centers przez naszych partnerów technicznych. Zestaw WALLBREAKER 155 został stworzony z myślą o potrzebach najbardziej wymagających graczy w squasha. Ta rakieta była testowana przed zatwierdzeniem pod kątem porównania do najlepszych znajdujących się aktualnie na rynku produktów tej kategorii.

Zatwierdzony przez

Camille SERME, nr 5 na świecie (Klasyfikacja PSA - Listopad 2021)
Mélissa ALVES, nr 21 na świecie (Klasyfikacja PSA - Listopad 2021)
Fayrouz ABOELKHEIR (ur. w 2006 r.) nr 1 w klasyfikacji egipskiej juniorów i już TOP 80 PSA (Klasyfikacja PSA - Listopad 2021)
Robert Downer, nr 78 na świecie (Klasyfikacja PSA - Listopad 2021)

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie