SUP BASS

Zestaw SUP B Light Bass 10,6 323cm

999,99 zł 1399,00 zł - 399,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1399,00 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8922938

Zestaw z pompowaną deska SUP typu allaround, wiosłem i pompką zapakowany w plecak. Przeznaczony do rekreacyjnego pływania.

Bardzo lekka (8.3 kg), lekko płynąca, stabilna i komfortowa deska SUP stworzona do wakacyjnej rekreacji. Idealna jako pierwsza deska SUP.

Dostawa do domu

Odbiór w sklepie

  Nasze usługi:

  • Darmowy i bezterminowy zwrot lub wymiana

  Pomoc specjalisty

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Lekkość

   Lekka i lekko płynąca. Niska waga deski 8.3 kg to lepsza kontrola, większy komfo

  • Regulowany

   Zestaw z lekkim(770 g) regulowanym w zakresie 175-210 cm aluminiowym wiosłem

  Technologia

  Deska: wykonana w bezklejowej, zgrzewanej technologii, dzięki czemu jest lżejsza ale trwalsza w użytkowaniu. Dodatkowe wzmocnienia na bokach, na całym obwodzie deski zwiększają sztywność konstrukcji po napompowaniu i odporność na uszkodzenia mechaniczne konstrukcji w miejsach największego ryzyka. Wnętrze deski wykonane z klasycznego, gęstego materiału drop-stitch zapewniajacego sztywność już przy 12 PSI (max.15 PSI). Deska wykonana z 2 warstw materiału ( bazowa i warstwa PCV), obwód wzmocniony.

  EVA

  Antyposlizgowa pianka crocodile EVA na powierzchni deski. Miękka, o strukturze krokodylej skóry, pianka EVA pokrywająca pokład deski zwiększa komfort i zmniejsza zmęczenie stóp podczas dłuższych sesji na wodzie.

  Wymiary

  323cm x 81cm x 15 cm, idealna dla osób rozpoczynajacych przygodę ze Stand Up Paddlingiem.

  Przeznaczenie

  Dla dorosłych użytkowników już od 50 kg. Bardzo lekka i lekko płynąca, dlatego niezastąpiona dla lżejszych czy mniejszych osób, stabilna i komfortowa do rekreacji na spokojnych akwenach wodnych. Odpowiednik kultowego modelu Bass Breeze 10'6 dla osób o lżejszej i standardowej wadze.

  Typ deski

  Deska SUP allaround, jednoosobowa, przeznaczona do rekreacji na spokojne stojące lub płynace akweny wodne. Stabilna, zwrotna i manewrowa.