domyos

Zestaw z pianki Parcours dla maluchów

Kod produktu: 8613238

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasi projektanci opracowali ten zestaw z pianki do tworzenia trasy rozwijającej motorykę Twojego dziecka.

Stwórz swojemu dziecku trasę do gimnastyki dla maluchów, na której może skakać, celować, rzucać oraz utrzymywać równowagę. Pobudzaj motorykę małą i samodzielność Twojego dziecka.

 • Pomoc w rozwoju psychomotorycznym

  Pozwala rozwijać motorykę (skakanie, rzucanie/celowanie, utrzymanie równowagi).

 • Ochrona przed uderzeniami

  Brak ryzyka zranienia dziecka, zminimalizowane ryzyko uszkodzenia pomieszczenia.

 • Modularność

  Możliwość wykonywania różnych aktywności przez dziecko w wieku od 1 do 6 lat.

 • Wytrzymałość na opór

  Potwierdzona testami w laboratorium i długotrwałymi testami użytkowania.

Zestaw z pianki Parcours dla maluchów
Zestaw z pianki Parcours dla maluchów
Zestaw z pianki Parcours dla maluchów
Zestaw z pianki Parcours dla maluchów
Zestaw z pianki Parcours dla maluchów

Wymyślanie własnych tras

Ten zestaw pozwoli Twojemu dziecku tworzyć własną trasę, na której, dzięki różnorodnym aktywnościom, będzie rozwijać swoją motorykę. Twoje dziecko będzie mogło przeskakiwać z jednej obręczy do drugiej, uczyć się nimi kręcić dookoła ramienia, rozwijać równowagę podczas przechodzenia po kamieniach na rzece bez dotykania podłoża, celować obręczami do stożków, przetaczać nimi po podłożu. Nieskończone kombinacje do stymulowania rozwoju psychomotorycznego i wyobraźni!

Certyfikaty

Nasz zestaw Parcours jest zgodny z obowiązującymi normami dla zabawek przeznaczonych dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Jego wpływ na rozwój dziecka został zatwierdzony przez psychomotoryka.

Konserwacja i czyszczenie produktu

Produkt należy przechowywać na płasko w pionie lub poziomie. Czyścić go wodą, nie używać środków chemii gospodarczej. Nie stawiać ciężkich przedmiotów na produkcie.

Etapy nauki dynamicznej równowagi

Przed 4. rokiem życia dziecko musi nauczyć się kierowania swojego ciała w danym kierunku i ustawiania stóp obok siebie. W wieku 4 lat dziecko może podczas chodzenia stawiać stopę za stopą na wsporniku o minimalnej szerokości półtorej stopy. W wieku 6 lat dziecko może chodzić, stawiając stopę przed piętą/palcami drugiej stopy na wsporniku o minimalnej szerokości stopy dziecka.

Rozwój psychomotoryczny:

Rozwój psychomotoryczny dziecka opiera się na podstawach genetycznych, motorycznych i psychicznych. Produkt może mieć wpływ na rozwój psychomotoryczny dziecka, jeśli działa w obszarze motorycznym. Ta dziedzina motoryczna składa się z kilku głównych elementów: schemat ciała, koordynacja dynamiczna, równowaga, koordynacja okulo-manualna, zdolności motoryczne oraz struktury czasowe i przestrzenne.

Schemat ciała

Schemat ciała jest sposobem, w jaki dziecko widzi swoje ciało; umożliwia mu on precyzyjniejszą kontrolę nad gestami, percepcję swojego ciała i bardziej ogólnie - samoświadomość. Najpierw jest konstruowany z wrażeń i działań („ciało odczuwane, ciało odegrane”), następnie pojawia się zdolność jego przedstawiania i opowiadania o nim („ciało przedstawione”, rysunek człowieka). Im więcej dziecko się rusza, tym bardziej udoskonala swój schemat ciała i tym skuteczniej się porusza.

Koordynacja okulo-manualna

Koordynacja okulo-manualna obejmuje działania pozwalające na mierzenie (kierowanie) całym ciałem lub jego częścią: jeśli chodzi o najmłodszych, oznacza to podążanie wyznaczoną trasą, następnie celowanie najpierw dużymi obiektami w duże cele, rękami, stopami, a następnie coraz mniejszymi, dla uzyskania precyzyjnej kontroli dysocjacji cyfrowych:brzdąkanie, nawlekanie koralików, pisanie.

Struktura czasowo-przestrzenna

Struktura czasowo-przestrzenna obejmuje wszystko, co dotyczy lokalizacji dziecka w czasie (przed / po, aktywność rytmiczna, dzień / noc, pora roku itp.) oraz w przestrzeni (przód / tył, nad / pod, prawy / lewy itd.).

Skład

Pianka 100% Foamed EVA Opakowanie 100% Politereftalan etylenu (PET)

Ograniczenia

Nie używać na zewnątrz.

Wgrywanie