DOMYOS

Niezbędny do trenowania ciosów i kopnięć

Pao łapa trenera

Przeznaczenie: do trenowania prędkości i siły uderzenia z partnerem (boks, Muay thai, kickboxing, full contact ,karate, taekwondo). Lekkie i kompaktowe pao: możesz trenować siłę oraz prędkość wyprowadzanych ciosów i kopnięć w sportach walki (boks, Muay thai, kickboxing, full contact, karate, taekwondo).

Kolor : CZARNY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8313689
INFORMACJE TECHNICZNE
Koncepcja Pao bokserskie ma prostokątny kształt. Wykonane jest z wielu warstw pianki, co zapewnia optymalną amortyzację uderzeń podczas treningów sportów walki.
Wierzchnia warstwa z syntetycznej skóry (poliuretan) zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość na przetarcia. Szeroki uchwyt umożliwia mocne chwycenie produktu. Trzymanie zapewniają dwa szerokie pasy na rzep na przedramię.
Jak wybrać akcesoria do trenowania wyprowadzania ciosów? - Do trenowania ciosów zadawanych rękoma (boks) lub okazjonalnie ciosów i kopnięć (sztuki walki, Muay Thai, kick boxing), wybierz łapy niedźwiedzia lub tarczę pao.
- Do trenowania mocnych kopnięć (karate, Taekwondo, Muay Thai, kick Boxing), wybierz zaokrągloną tarczę.
Wymiary Pao 37 x 20 x 8 cm
Wskazówki dotyczące utrzymania Czyścić przy użyciu czystej wody i suchej szmatki. Przechowywać w przewietrzonym pomieszczeniu, z dala od jakiejkolwiek wilgoci.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON