INESIS koniec serii mobile

Lekkość i tolerancja!

Kije golfowe Kije golfowe - Pełny zestaw 5.0 męski INESIS - Golf
Kije golfowe

Kije golfowe pełny zestaw 5.0 męskie dla praworęcznych INESIS

INESIS
Przeznaczenie: dla graczy początkujących oraz z handicapem > 10. Lekkość i tolerancja - idealny zestaw na początek i do dalszej nauki!

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 1 189zł00 -29 %

od 839zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 26/02/2017 do

** Od 13/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 13/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 26/02/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8312493
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Zestaw zawiera 1 driver, 1 wood nr 3, 1 hybryda nr 4, siedem ironów (nr 5, 6, 7, 8, 91 1 , PW i SW), 1 putter, torba na nóżkach z 5 komorami i podwójnym paskiem do przenoszenia, dwa headcovery na woody.
Historia produktu Nasz zestaw jest odpowiedni zarówno dla graczy początkujących, jak i doskonalących umiejętności. Początkujący golfiści, a także ci z dwucyfrowym handicapem docenią z pewnością łatwość gry oraz przyjemne w dotyku uchwyty kijów model 5.0. My, golfiści, często przywiązujemy się do sprzętu! Pewność, że nasze kije będą nam długo towarzyszyć w przygodzie z golfem to dodatkowa, zachęcająca do gry zaleta. Zestaw jest dostępny w wersji pełnej (11 kijów) lub jako pół zestawu (6 kijów).
Informacje dotyczące główek kijów Szerokie, zaokrąglone stopki w woodach i hybrydach ułatwiają wybicie piłki. Niewielki offset (przesunięcie główki do tyłu w stosunku do trzonka) w ironach ułatwia zamknięcie lica przy uderzeniu i redukuje slice (niepożądany skręt piłki w prawo). Półksiężycowaty putter ułatwia celowanie. Lofty ironów: nr 5 (26°), nr 6 (29°), nr 7(33°), nr 8 (37°), nr 9 (41°), PW (45°), SW (56°).
Informacje dotyczące trzonków Materiał: włókno grafitowe. Sztywność: regular. Waga: 60 g.
Interesujące detale Zaprojektowaliśmy uchwyt z oznakowaniem, które ułatwia intuicyjnie ułożyć ręce w prawidłowy sposób. Woody i driver posiadają ochronne headcovery. Torba, w której znajdują się kije posiada nóżki i podwójny pasek. Ma 6 komór i może zmieścić pełny zestaw (maksymalnie 14 kijów).
Proces tworzenia produktów Inesis Nasze zestawy projektujemy tak, by odpowiadały oczekiwaniom Klienta (łatwość gry, odpowiednia liczba kijów, niewielka waga torby itp.). ). INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW