INESIS

Lekkość i tolerancja!

Pełny zestaw 5.0 męski

Przeznaczenie: dla graczy początkujących oraz z handicapem > 10. Lekkość i tolerancja - idealny zestaw na początek i do dalszej nauki!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8312493
INFORMACJE TECHNICZNE
Zestaw zawiera 1 driver, 1 wood nr 3, 1 hybryda nr 4, siedem ironów (nr 5, 6, 7, 8, 91 1 , PW i SW), 1 putter, torba na nóżkach z 5 komorami i podwójnym paskiem do przenoszenia, dwa headcovery na woody.
Historia produktu Nasz zestaw jest odpowiedni zarówno dla graczy początkujących, jak i doskonalących umiejętności. Początkujący golfiści, a także ci z dwucyfrowym handicapem docenią z pewnością łatwość gry oraz przyjemne w dotyku uchwyty kijów model 5.0. My, golfiści, często przywiązujemy się do sprzętu! Pewność, że nasze kije będą nam długo towarzyszyć w przygodzie z golfem to dodatkowa, zachęcająca do gry zaleta. Zestaw jest dostępny w wersji pełnej (11 kijów) lub jako pół zestawu (6 kijów).
Informacje dotyczące główek kijów Szerokie, zaokrąglone stopki w woodach i hybrydach ułatwiają wybicie piłki. Niewielki offset (przesunięcie główki do tyłu w stosunku do trzonka) w ironach ułatwia zamknięcie lica przy uderzeniu i redukuje slice (niepożądany skręt piłki w prawo). Półksiężycowaty putter ułatwia celowanie. Lofty ironów: nr 5 (26°), nr 6 (29°), nr 7(33°), nr 8 (37°), nr 9 (41°), PW (45°), SW (56°).
Informacje dotyczące trzonków Materiał: włókno grafitowe. Sztywność: regular. Waga: 60 g.
Interesujące detale Zaprojektowaliśmy uchwyt z oznakowaniem, które ułatwia intuicyjnie ułożyć ręce w prawidłowy sposób. Woody i driver posiadają ochronne headcovery. Torba, w której znajdują się kije posiada nóżki i podwójny pasek. Ma 6 komór i może zmieścić pełny zestaw (maksymalnie 14 kijów).
Proces tworzenia produktów Inesis Nasze zestawy projektujemy tak, by odpowiadały oczekiwaniom Klienta (łatwość gry, odpowiednia liczba kijów, niewielka waga torby itp.). ). INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON