ARTENGO

Pomiar i analiza Twojej gry!

PERSONAL COACH

Przeznaczenie: dla graczy, którzy chcą doskonalić umiejętności poprzez pomiary, analizowanie i udostępnianie danych o grze. Pierwszy czujnik, który mierzy i analizuje Twoją technikę gry.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8247319
INFORMACJE TECHNICZNE
Pomiar uderzeń Czujnik umożliwia pomiar i uzyskanie informacji o grze takich jak liczba forhendów, bekhendów i serwisów oraz celność różnych uderzeń. Umożliwia także pomiar szybkości serwisów i sprawdzenie tych danych na naszej stronie Artengo.com.
Analiza gry Rejestracja danych umożliwia analizę Twojego stylu gry. Po skonfigurowaniu urządzenia dane można następnie sprawdzić na platformie Artengo.com. Analiza ma formę wykresu obejmującego wybrany okres (1 tydzień, 1 miesiąc itp.). Przykładowe wnioski: * wiem, że przy bekhendzie mam problem z celnością * wiem, jaka jest średnia i maksymalna szybkość moich serwisów.
Pierwsze użycie / konfiguracja Pierwsze uruchomienie pociąga za sobą konieczność konfiguracji urządzenia. Konfiguracja trwa kilka minut i wymaga połączenia z Internetem. Rozpakuj czujnik i podłącz go za pomocą kabla USB do komputera. Czujnik włącza się automatycznie. Wejdź na stronę www.start.artengo.com. Jeśli posiadasz już konto na stronie Artengo, zaloguj się.
Kompatybilność Systemy operacyjne kompatybilne z Personal Coach: * PC: Windows XP - Windows Vista - Windows 7.
* Mac: Mac 10.6 (snow leopard) – Mac 10.7 (lion) – Mac 10.8 (mountain lion).
Czas pracy na baterii Czas działania: 6 godzin. Czujnik powinien być ładowany przez około 3 godziny.
Kompatybilność z rakietą Czujnik Personal Coach pasuje do wszystkich dostępnych na rynku rakiet przeznaczonych dla dorosłych i posiadających serce. Nie można zatem stosować go w przypadku rakiet drewnianych. Dane zapisywane przez czujnik przymocowany do rakiety dla juniorów krótszej niż 25 cali nie są wiarygodne.
Pamięć Czujnik Personal Coach posiada 10-godzinną pamięć.
Rozwiązania sieciowe W analizie Twoich danych pomoże Ci stworzony specjalnie interfejs, który da Ci dostęp do różnych informacji. Interfejs znajduje się na stronie www.artengo.com. Program On connect umożliwia wgranie i ściągnięcie Twoich danych.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON