INESIS

Piłka, która pływa!

Piłki 120 Waterball

Przeznaczenie: do treningów golfowych. Odpowiednie na każdą porę roku. Jej zalety to długi lot i zdolność do unoszenia się na wodzie.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8371057
INFORMACJE TECHNICZNE
Interesujące detale Kompresja 85 (kompresja odnosi się do twardości piłki). W momencie uderzenia, a przed samym wybiciem piłka ugina się. Jeśli masz wolny swing, potrzebujesz piłki o niskiej kompresji. Jeśli natomiast masz szybki swing - wybierz piłkę o dużej kompresji. Liczba dimpli: 440.
Konstrukcja: 2-częściowa. Rdzeń: kauczuk. Powłoka: surlyn.
Historia produktu Obserwując golfistów zauważyliśmy, że duży problem sprawia odnalezienie piłki w trawie. Kto z nas nie spędzał na początku więcej czasu na szukaniu piłki niż na grze! Z piłką 120 Aqua przeszkody wodne przestają stanowić problem, ponieważ piłka unosi się na wodzie. Model został stworzony wyłącznie do gry rekreacyjnej (nie jest zatwierdzony przez Royal & Ancient do użytku na turniejach).
Proces tworzenia produktów Inesis Projektowaniu każdego naszego produktu przyświeca hasło "Liberate Your Swing". Wyraża ono podstawową zasadę naszej marki. Projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy sprzęt graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów tworzymy i ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą na polu golfowym.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów na temat piłek Creabomb. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Piłka przeszła testy badające wytrzymałość, które sprawdzały jej odporność na wielokrotne uderzenia. Testy zostały przeprowadzone przez zewnętrzne laboratorium i potwierdziły, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszych piłek, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON