INESIS

Piłki 100 są idealne na początek przygody z golfem

Piłki do golfa 100 x12 żółte

Przeznaczenie: do gry w golfa przez cały rok niezależnie od poziomu zaawansowania. Odpowiednie na treningi i do gry rekreacyjnej. Zacznij grać! Piłki 100 są idealne na początek przygody z golfem.

Kolor : ŻÓŁTY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8338870
INFORMACJE TECHNICZNE
Interesujące detale

Graczom początkującym (nieklasyfikowanym oraz do handicapu 30) proponujemy piłkę Inesis Distance 100. To dwuczęściowa piłka z powłoką z surlynu. Jest idealna, by czerpać przyjemność z pierwszych partii na polu golfowym bez konieczności ponoszenia wysokich wydatków. Polecamy ją graczom, którzy za każdym razem gubią sporo piłek. Model jest dostępny w kolorach białym i żółtym - dla osób, które lepiej dostrzegają ten kolor.

Opis techniczny

Konstrukcja: dwuczęściowa. Powłoka zewnętrzna: surlyn. Rdzeń: kauczuk. Liczba dimpli: 440. Kompresja: 85

Proces tworzenia produktów Inesis

Nasz sprzęt projektujemy tak, by odpowiadał oczekiwaniom Klienta. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.

Konserwacja

Piłkę należy czyścić możliwie jak najczęściej i w miarę możliwości przed każdym uderzeniem, zarówno na tee, jak i na greenie. Sprawdzaj często stan piłki, ponieważ ma on wpływ na lot i precyzję uderzenia.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o produkcie. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszej oferty i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Piłka przeszła testy badające wytrzymałość, które sprawdzały jej odporność na wielokrotne uderzenia. Testy zostały przeprowadzone przez zewnętrzne laboratorium i potwierdziły, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszych piłek, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON