INESIS

Idealne na pierwsze zawody!

Piłki do golfa 500 x12 biał

Przeznaczenie: dla każdego golfisty, na każdą porę roku. Odpowiednie zarówno na treningi, jak i na zawody. Zacznij grać w golfa! Piłki 500 są idealne na pierwsze starty w zawodach.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8338879
INFORMACJE TECHNICZNE
Proces tworzenia produktów Inesis Nasze akcesoria projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy sprzęt graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą podczas gry.
Interesujące detale Kompresja piłek 500: 90 (kompresja odnosi się do twardości piłki). W momencie uderzenia, a przed samym wybiciem piłka ugina się. Jeśli masz wolny swing, potrzebujesz piłki o niskiej kompresji. Jeśli natomiast masz szybki swing - wybierz piłkę o dużej kompresji. Piłka Long waży 45,93 g. Liczba dimpli: 440. Konstrukcja: 2-częściowa. Rdzeń: kauczuk. Powłoka: surlyn.
Historia produktu Stworzyliśmy ten model piłki po to, by towarzyszył graczom od pierwszych lekcji golfa do pierwszych zawodów. Chcieliśmy, by piłka była dostępna cenowo, a jednocześnie posiadała akceptację Royal and Ancient do rozgrywek turniejowych.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o produkcie. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszej oferty i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Piłka przeszła testy badające wytrzymałość, które sprawdzały jej odporność na wielokrotne uderzenia. Testy zostały przeprowadzone przez zewnętrzne laboratorium i potwierdziły, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszych piłek, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON