INESIS koniec serii mobile

Maksimum kontroli w grze!

Golf

Piłki do golfa 900 x12 INESIS

INESIS
Przeznaczenie: do gry w golfa niezależnie od pory roku. Odpowiednie zarówno na treningi, jak i na zawody. Swoboda w wyborze trajektorii! Maksimum kontroli w grze!
Ocen użytkowników
Decathlon
do 99.99 -29%

od

71.00*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

Od 15/06/2017 do

* Cena od 15/06/2017 i do wyczerpania zapasów!
99.99 %
Było0.00obecna cena99.99**
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8338882
SKŁAD / PORADY
Skład
Materiał główny
100.0% Guma
Materiał zewnętrzny
100.0% Poliuretan
Tkanina spodnia
100.0% Polietylen (PE)
Zalecenia dot. konserwacji Piłkę należy czyścić możliwie jak najczęściej i w miarę możliwości przed każdym uderzeniem, zarówno na tee, jak i na greenie. Sprawdzaj często stan piłki, ponieważ ma on wpływ na lot i precyzję uderzenia.
Informacje dotyczące przechowywania Piłki golfowe powinny być przechowywane w temperaturze otoczenia (należy chronić je przed działaniem wysokiej temperatury) i w warunkach normalnej wilgotności. Wydłuża to ich okres użytkowania.
INFORMACJE TECHNICZNE
Interesujące detale

Kompresja 90 (kompresja odnosi się do twardości piłki). W momencie uderzenia, a przed samym wybiciem piłka ugina się. Jeśli masz wolny swing, potrzebujesz piłki o niskiej kompresji. Jeśli natomiast masz szybki swing - wybierz piłkę o dużej kompresji. Piłka model 900 waży 45,93 g. Liczba dimpli: 382. Rdzeń: kauczuk. Powłoka: TPU uretan. Warstwy pośrednie: jonomer.

Historia produktu

Pragnęliśmy rozszerzyć gamę piłek Inesis o 3-częściową piłkę konkurencyjną dla obecnych na rynku modeli must-have. Stworzyliśmy więc piłkę, która może służyć najbardziej wymagającym graczom nie tylko na co dzień, lecz także na zawodach. Doskonale łączy takie cechy, jak kontrola i precyzja, ale także miękkość. Jest jednak twardsza niż ten sam model w wersji soft.

Proces tworzenia produktów Inesis

Nasze akcesoria projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy sprzęt graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą podczas gry.

MOCNE STRONY
Miękkość Kompresja i użyty materiał dają miękkość oszacowaną na 4/5.
Kontrola piłki 3-częściowa konstrukcja zapewnia nadawanie rotacji na poziomie 5/5.
Precyzja Linia na piłce ułatwia celowanie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o produkcie. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszej oferty i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Piłka przeszła testy badające wytrzymałość, które sprawdzały jej odporność na wielokrotne uderzenia. Testy zostały przeprowadzone przez zewnętrzne laboratorium i potwierdziły, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszych piłek, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
Gwarancja 2 lat
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW