QUECHUA

10°C. Najwygodniejszy, bawełniany, o długości 2 m

Spiwory, Materace, Maty Kemping - Śpiwór Arpenaz 10° QUECHUA - Kemping
Spiwory, Materace, Maty

Śpiwór kempingowy Arpenaz 10° QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: do spania w temperaturach około 10°C na kempingu. 10°C. Najwygodniejszy i najmilszy, bo BAWEŁNIANY. Długi: 2 m. 5 lat gwarancji!

Kolor : Miodowy

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 169zł99 - %

od 169zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 27/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8356060
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ciepło Temperatura komfortu 10°C / Temperatura graniczna 5°C.
Łatwość transportu Waga 2150 g / Objętość 21,2 l / Pokrowiec transportowy.
Wygoda Wymiary 200 x 80 cm / suwak na całej długości, 100% bawełna.
Kompatybilność Y Można połączyć 2 śpiwory. Łączenie możliwe z identycznym modelem.
Łatwość konserwacji Można prać w pralce, przestrzegać zaleceń dotyczących użytkowania.
Wpływ na środowisko naturalne Porównanie cyklu życia:śpiwór - sustainability.decathlon.com
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Rozmiar
uniwersalny
Wymiary (cm)
200 x 80
Dostępne
2 kolory
Waga
2150 g
Wymiary złożony
Ø26x40 cm / 21,2 l
T° otoczenia
10°C i ponad
INFORMACJE TECHNICZNE
Temperatury użytkowania: Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX) zgodnie z normą europejską EN 13537 z 11/04/2002. "Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnej kobiety w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU
Jakie są graniczne temperatury użytkowania? Temperatura graniczna komfortu, to temperatura, w której skulony użytkownik śpiwora pozostaje w równowadze termicznej, nie odczuwa ani ciepła ani zimna (wytyczne dla statystycznego mężczyzny w normalnych warunkach użytkowania).
Co należy wiedzieć na temat temperatur: Śpiwór nie wytwarza ciepła, jedynie zatrzymuje ciepło produkowane przez ciało. Jeżeli wyczerpana i wyziębiona osoba wejdzie do wilgotnego i lodowatego śpiwora, będzie jej zimno niezależnie od jego właściwości!
Temperatury zależą więc od wytrzymałości osoby na zimno (budowa ciała, zmęczenie itp.), jej wyposażenia (izolacja materaca od podłoża itp.), ubrania (np. bielizna) i od warunków klimatycznych (np. wilgoć, wiatr).
Przed wejściem do śpiwora warto poznać kilka wskazówek na temat tego, jak się rozgrzać: Ubieraj się prosto (1 warstwa odzieży wystarczy). Rozgrzej kończyny: czapki, rękawiczki, skarpetki, rozgrzewacze, maści rozgrzewające… Pojemnik z ciepłą wodą może służyć jako termofor (jeśli nie ma ryzyka nieumyślnego wylania!). Napnij mięśnie (70% energii jest zużywane i przetwarzane w ciepło), ale bez generowania ruchu zimnego strumienia powietrza.
Skład Wypełnienie: 50% pierze kacze szare, 50% puch kaczy szary. Podszewka: 100% poliester. Tkanina główna: 100% poliester. Torba tylna: 100% poliester.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna ocena ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp).
Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na stronie: http://sustainability.decathlon.com/
SKŁAD / PORADY
Skład
Torba na bagażnik rowerowy
70.00% Poliester, 30.00% Bawełna
Materiał główny
100.00% Bawełna
Wypełnienie
100.00% Poliester
Zalecenia dot. konserwacji Dry in a dry and ventilated place. Prać osobno.
Instrukcje prania
Prać w temperaturze maks. 30°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie
Informacje dotyczące przechowywania Przechowuj składany za pomocą gumki. By zachować puszystość, a tym samym właściwości termiczne śpiwora, wyjąć go z pokrowca i przechowywać w suchym miejscu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Produkt posiada 5-letnią gwarancję licząc od daty zakupu widniejącej na paragonie. Produkt objęty gwarancją zostanie naprawiony bądź wymieniony. Gwarancja pokrywa wady produktu z wyjątkiem wad wynikających z normalnego zużycia oraz nieprawidłowego użytkowania. 5-letnia gwarancja będzie uznana wyłącznie po przedstawieniu produktu oraz paragonu.
Gwarancja 5 lat
OPINIE KLIENTÓW