QUECHUA koniec serii mobile

25°C. Najbardziej kompaktowy, na ciepłe dni!

Turystyka_5,49 Kemping - Śpiwór Arpenaz 25° QUECHUA - Śpiwory, Materace, Maty
Turystyka_5,49

Śpiwór kempingowy Arpenaz 25° QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: do spania w łagodnych temperaturach 25°C i wyższych, na kempingu. 25°C. Do spania w ciepłe dni. Najbardziej kompaktowy śpiwór w naszej ofercie, po zrolowaniu okręć go elastyczną taśmą trzymającą. 5 lat gwarancji!

Kolor : RÓŻOWY

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 29zł99 -17 %

od 24zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 08/02/2017 do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 08/02/2017 i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Twoja przesyłka już
Koszty przesyłki 0 zł .
Kod produktu : 8353394
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ciepło Temperatura komfortu 25°C / Temperatura graniczna 20°C.
Łatwość transportu Waga 550 g / Objętość 3,5 l / Taśma przytrzymująca.
Wygoda Wymiary 185 x 75 cm / półsuwak.
Kompatybilność N Brak możliwości łączenia z innym materacem.
Łatwość konserwacji Można prać w pralce, przestrzegać zaleceń dotyczących użytkowania.
Wpływ na środowisko naturalne Porównanie cyklu życia: śpiwór - sustainability.decathlon.com
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Rozmiar
uniwersalny
Wymiary
185 x 75 cm
Dostępny
2 kolory
Waga
550 g
Po złożeniu
Ø15x20 cm / 3,5 l
T° otoczenia
25°C i ponad 25°C
INFORMACJE TECHNICZNE
Temperatury użytkowania "Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX) zgodnie z normą europejską EN 13537 z 11/04/2002. "Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnej kobiety w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU
Jakie są graniczne temperatury użytkowania? Temperatura graniczna komfortu, to temperatura, w której skulony użytkownik śpiwora pozostaje w równowadze termicznej, nie odczuwa ani ciepła ani zimna (wytyczne dla statystycznego mężczyzny w normalnych warunkach użytkowania).
Co należy wiedzieć na temat temperatur Śpiwór nie wytwarza ciepła, jedynie zatrzymuje ciepło produkowane przez ciało. Jeżeli wyczerpana i wyziębiona osoba wejdzie do wilgotnego i lodowatego śpiwora, będzie jej zimno niezależnie od jego właściwości!
Temperatury zależą więc od wytrzymałości osoby na zimno (budowa ciała, zmęczenie itp.), jej wyposażenia (izolacja materaca od podłoża itp.), ubrania (np. bielizna) i od warunków klimatycznych (np. wilgoć, wiatr)".
Przed wejściem do śpiwora warto poznać kilka wskazówek na temat tego, jak się rozgrzać: Ubieraj się prosto (1 warstwa odzieży wystarczy). Rozgrzej kończyny: czapki, rękawiczki, skarpetki, rozgrzewacze, maści rozgrzewające… Pojemnik z ciepłą wodą może służyć jako termofor (jeśli nie ma ryzyka nieumyślnego wylania!) Napnij mięśnie (70% energii jest zużywane i przetwarzane w ciepło), ale bez generowania ruchu zimnego strumienia powietrza.
Skład Materiał wewnętrzny i zewnętrzny: 100% poliester. Wypełnienie: 100% poliester (wata 60 g/m²).
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna ocena ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp).
Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na stronie: http://sustainability.decathlon.com/
SKŁAD / PORADY
Skład
Podszewka
100.00% Poliester
Materiał zewnętrzny
100.00% Poliester
Wypełnienie
100.00% Poliester
Informacje dotyczące przechowywania By szybko złożyć śpiwór, schowaj go do pokrowca.By zachować puszystość, a tym samym właściwości termiczne śpiwora, przechowywać rozłożony w suchym miejscu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Produkt posiada 5-letnią gwarancję licząc od daty zakupu widniejącej na paragonie. Produkt objęty gwarancją zostanie naprawiony bądź wymieniony. Gwarancja pokrywa wady produktu z wyjątkiem wad wynikających z normalnego zużycia oraz nieprawidłowego użytkowania. 5-letnia gwarancja będzie uznana wyłącznie po przedstawieniu produktu oraz paragonu.
Gwarancja 5 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON