QUECHUA koniec serii mobile

0°C, 1,2 kg w rozm. L. Pierze: ciepły i kompaktowy

Turystyka_5,49 Turystyka - Śpiwór Forclaz 0° Ultralight QUECHUA - Wyposażenie turysty
Turystyka_5,49

Śpiwór turystyczny Forclaz 0° Ultralight zamek lewy QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: do spania w temperaturze około 0°C podczas wędrówek i na biwaku. 0°C, 1,2 kg w rozm. L. Pierze: Najlepszy w gamie. Ciepły, lekki i kompaktowy! 5 lat gwarancji!

Kolor : Jasnoczerwony

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 549zł99 -36 %

od 349zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 22/02/2017 do

** Od 22/02/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 22/02/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 22/02/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8328550
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Temperatury użytkowania
"Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX) zgodnie z normą europejską EN 13537 z 11/04/2002. "Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnej kobiety w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU
Jakie są graniczne temperatury użytkowania? Temperatura graniczna komfortu, to temperatura, w której skulony użytkownik śpiwora pozostaje w równowadze termicznej, nie odczuwa ani ciepła ani zimna (wytyczne dla statystycznego mężczyzny w normalnych warunkach użytkowania).
Co należy wiedzieć na temat temperatur "Śpiwór nie wytwarza ciepła, jedynie zatrzymuje ciepło produkowane przez ciało. Jeżeli wyczerpana i wyziębiona osoba wejdzie do wilgotnego i lodowatego śpiwora, będzie jej zimno niezależnie od jego właściwości!
Temperatury zależą więc od wytrzymałości osoby na zimno (budowa ciała, zmęczenie itp.), jej wyposażenia (izolacja materaca od podłoża itp.), ubrania (np. bielizna) i od warunków klimatycznych (np. wilgoć, wiatr)".
Przed wejściem do śpiwora warto poznać kilka wskazówek na temat tego, jak się rozgrzać: "Ubieraj się prosto (1 warstwa odzieży wystarczy).
Rozgrzej kończyny: czapki, rękawiczki, skarpetki, rozgrzewacze, maści rozgrzewające…
Pojemnik z ciepłą wodą może służyć jako termofor (jeśli nie ma ryzyka nieumyślnego wylania!)
Napnij mięśnie (70% energii jest zużywane i przetwarzane w ciepło), ale bez generowania ruchu zimnego strumienia powietrza."
Rady dotyczące użytkowania 1. Pranie: w temperaturze 30°C w niewielkiej ilości środka piorącego (program syntetyczny). Włożyć do prania 3 piłki tenisowe, aby rozbić puch. Nie czyścić chemicznie. 2. Płukanie: wielokrotnie wypłukać (minimum 2 razy). 3. Suszenie: najlepiej w suszarce w programie do tkanin syntetycznych, z 3 piłkami tenisowymi, aby rozbić puch. Można suszyć rozłożony, strzepując śpiwór, by zapobiec zbijaniu się puchu. Nie kłaść na kaloryferze.
Skład Materiał wewnętrzny: 100% poliamid. Materiał zewnętrzny: 100% poliamid, wypełnienie: 100% kaczy puch 90/10.
Cuin (sprężystość): 660.Waga łączna:M=490g / L=560g / XL=640 g.

Puch to naturalny izolator, który z każdym praniem ulega zniszczeniu. Śpiwór należy prać maksimum 3 lub 4 razy w ciągu jego życia. Używanie prześcieradła zwiększa higienę i żywotność śpiwora.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników.

Ogólna ocena ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp).

Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne.

Więcej informacji na stronie:: http://sustainability.decathlon.com/
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Produkt posiada 5-letnią gwarancję licząc od daty zakupu widniejącej na paragonie. Produkt objęty gwarancją zostanie naprawiony bądź wymieniony. Gwarancja pokrywa wady produktu z wyjątkiem wad wynikających z normalnego zużycia oraz nieprawidłowego użytkowania. 5-letnia gwarancja będzie uznana wyłącznie po przedstawieniu produktu oraz paragonu.
Gwarancja 5 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON