SIMOND

Plecak o wygodnej wielkości. Regulacja pleców.

Plecak 55 L +10 Alpinism czarny

Przeznaczenie: dla alpinistów na wielodniowe wyprawy. Odpowiedni na drogi skaliste, śnieżne, lód. Plecak o wygodnej wielkości. Regulacja pleców.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8170104
INFORMACJE TECHNICZNE
Tył plecaka

Wygodne plecy z pianki. Drugą warstwę stanowi panel z plastiku. Aluminiowy stelaż. Tył plecaka wyłożony pianką i siateczką mesh zapewnia dobrą wentylację pleców pod plecakiem i ogranicza pocenie.

Wygoda noszenia

Anatomiczne szelki dopasowują się do kształtu ramion, a ich długość można regulować zależnie od rozmiaru (wskaźniki wizualne). Paski do oparcia rąk i paski odciążające pozwalają zmniejszyć nacisk plecaka na ramiona. Pas piersiowy z regulacją wysokości i szerokości zapobiega spadaniu szelek z ramion. Pas biodrowy z pianki i siatki mesh. Regulowany, z kieszenią na suwak i szpejarką.

Akcesoria

Paski ściągające po bokach plecaka, które mogą służyć również do mocowania nart. Wzmocnienia pod paskami umożliwiają dopięcie nart. Komora na bukłak wewnątrz plecaka. Przelotka u góry plecaka i elastyczne paski na szelkach do przeprowadzenia pipety. 2 uchwyty na czekany.

Kieszenie

Na klapie duża, nieprzemakalna zewnętrzna kieszeń 32 x 24 cm ze szczelnym suwakiem i szwami. Wewnątrz dużej kieszeni kieszeń siatkowa z uchwytem na klucze. Kieszeń z suwakiem na pasie.

Zapięcie

Zamknięcie u góry na podwójny sznurek ściągający. Przednie zapięcie na dwukierunkowy, szczelny zamek umożliwia bezpośredni dostęp do zawartości plecaka. Regulowana wysokość klapy pozwala zwiększyć pojemność plecaka (+ 10 litrów).

Wymiary

wys 55 x sz 28 x gł 27 cm

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Produkt zatwierdzony przez alpinistów z zespołu Team Simond.
Gwarancja 5 lat
Dodatkowe informacje
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON