SIMOND

Uniwersalny plecak, kompaktowy i wytrzymały

Wspinaczka_38,51 Wspinaczka_38,51 - Plecak Alpinism 22 czarny SIMOND - Wspinaczka BLACK
Wspinaczka_38,51

Plecak Alpinism 22 czarny SIMOND

SIMOND
Przeznaczenie: do wspinaczki, wspinaczki wysokogórskiej i skitouringu na jednodniowe wyprawy. Uniwersalny, kompaktowy i wytrzymały. Kształt i pojemność odpowiednie dla każdej budowy ciała. Plecak zmieści cały sprzęt wspinaczkowy potrzebny na jednodniową wyprawę.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 79zł99 - %

od 79zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8302619
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Tył plecaka Tył plecaka wyłożony pianką i siateczką o strukturze plastra miodu zapewnia dobrą wentylację pleców pod plecakiem i ogranicza pocenie. Cienki stelaż ze zwartej pianki zwiększa stabilność.
Wygoda noszenia Anatomiczne, wyściełane i podszyte tkaniną mesh szelki są regulowane i dopasowują się do kształtu ramion. Zamocowane na stałe paski odciążające. Paski do oparcia rąk pozwalają oprzeć ręce i zmniejszyć nacisk plecaka na ramiona. Pas piersiowy z regulacją wysokości i szerokości zapobiega spadaniu szelek z ramion. Regulowany pas biodrowy zwiększa komfort noszenia, a gdy nie jest używany można go schować z tyłu plecaka.
Noszenie akcesoriów Boczne paski kompresyjne pozwalają zmniejszyć objętość plecaka. Można je spiąć z przodu plecaka i np. przymocować nimi rakiety. Uchwyty na narty z przodu plecaka. Uchwyt i pętla na czekan. Szereg uchwytów sprzętowych z przodu plecaka (na karabinki, ekspresy). Komora na napój wewnątrz, wyjście u góry plecaka i elastyczne paski na szelkach do przeprowadzenia pipety. Uchwyt do przenoszenia.
Kieszenie Zapinana na suwak kieszeń z przodu plecaka o wymiarach 26 x 22 cm na akcesoria (telefon, mapa, GPS). Kieszeń wewnętrzna zapinana na zamek (na klucze, portfel, dokumenty). Duża kieszeń wewnętrzna.
Otwieranie Plecak jest zapinany na dwukierunkowy zamek. Języczki zamka z tasiemki pokrytej termokurczliwym plastikiem zapobiegają stukaniu, charakterystycznemu dla języczków z metalu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Produkt zatwierdzony przez alpinistów i wspinaczy z zespołu Team Simond.
Gwarancja 5 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON