NEWFEEL

Solidny plecak z wyjmowaną kieszenią- laptop 15,4"

Plecak Bayago 22L

Przeznaczenie: do noszenia na co dzień rzeczy osobistych (laptop 15,4", teczka A4, itp.) oraz sprzętu sportowego. Plecak Bayago 22L posiada formowany termicznie tył, który chroni zawartość, i pozwala połączyć pracę z treningiem dzięki wyjmowanej kieszeni na laptopa 15,4'.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8340209
INFORMACJE TECHNICZNE
Produkty testowane w warunkach realnych Wszystkie plecaki i walizki Newfeel są testowane przez reprezentacyjnych testerów w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać na co dzień (pogoda, czas marszu, itp.). Te przeprowadzane na co dzień testy pozwalają nam udoskonalać nasze produkty, dzięki czemu możemy proponować produkty satysfakcjonujące Naszych klientów.
Produkty testowane w laboratorium W naszych laboratoriach odtwarzamy warunki użytkowania, dzięki czemu możemy testować wytrzymałość materiałów, szwów, montażu oraz plastikowych części. Te testy umożliwiają nam zapewnienie tym produktom gwarancji na 2 lata.
Jak jest mierzona pojemność w torbach i walizkach Newfeel? Pojemność naszych plecaków jest mierzona według standardowej metody: małymi kulkami wypełniamy główną komorę a także każdą kieszeń. Następnie te kulki wrzucamy do pojemnika z podziałką, która pokazuje nam odpowiednią pojemność w litrach.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Plecaki Newfeel są testowane w warunkach realnych i laboratorium.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON