NEWFEEL koniec serii mobile

Solidny i wygodny plecak 10L

Akcesoria_9 Torby, Plecaki - Plecak miejski Abeona 10L NEWFEEL - Plecaki
Akcesoria_9

Plecak miejski Abeona 10L NEWFEEL

NEWFEEL
Przeznaczenie: dla dziecka, do samodzielnego noszenia na co dzień swoich rzeczy osobistych. Chociaż ten plecak jest odpowiedni dla dzieci, to może pomieścić wszystkie rzeczy niezbędne na co dzień (grę, książkę, butelkę). Duża przegroda i kieszeń na zamek z przodu. Regulowane piankowe szelki.

Kolor : ŻÓŁTY

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 19zł99 -45 %

od 11zł00*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 04/03/2017 do

** Od 13/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 13/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 04/03/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8327124
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Produkty testowane w warunkach realnych Wszystkie nasze torby i walizki są testowane przez osoby uprawiające chodzenie na co dzień w realnych warunkach, takich jakie spotykamy na co dzień. Nasze "Testy użytkowania" łączą szefa produktu z osobami, które nie należą do NEWFEEL. Te osoby testują produkty a także uczestniczą przy dokonywaniu zmian w produktach oraz ich zatwierdzaniu.
Produkty testowane w laboratorium W naszych laboratoriach Strenfit odtwarzamy ekstremalne warunki użytkowania, dzięki czemu możemy testować wytrzymałość materiałów, szwów, montażu oraz plastikowych części. Te testy umożliwiają nam zapewnienie tym produktom gwarancji na 2 lata.
Jak jest mierzona pojemność w torbach i walizkach Newfeel? Pojemność jest mierzona według standardowej metody: małymi kulkami wypełniamy główną komorę a także każdą kieszeń. Następnie te kulki wrzucamy do pojemnika z podziałką, która pokazuje nam odpowiednią pojemność w litrach.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON