QUECHUA 11100

10 l: idealna pojemność na kilkugodzinną wędrówkę

Plecaki, Kije Turystyka - Plecak turystyczny Arpenaz 10 QUECHUA - Turystyka
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/f9dd12b3b5ef435581e8b58c62df1d10.zip/index.html
Plecaki, Kije

Plecak turystyczny Arpenaz 10 l QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: dla turystów lub turystów w wieku powyżej 10 lat, na kilkugodzinne wędrówki po raczej płaskim terenie. 10 l: najtańszy techniczny plecak na kilkugodzinne lub całodniowe wędrówki, w którym można zabrać najpotrzebniejsze rzeczy. Kolor pomarańczowo szary.

Kolor : Szkarłatny

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 12zł99 - %

od 12zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 23/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8331390
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Pojemność 10 litrów.
Komfort noszenia Tył i szelki wyłożone pianką. Uchwyty na kciuki.
Wentylacja Plecy i szelki bez systemu wentylacji.
Przegrody 1 kieszeń na suwak
Wytrzymałość na ścieranie 10 lat gwarancji.
INFORMACJE TECHNICZNE
Testy laboratoryjne QUECHUA poddała plecaki testom symulującym ich podatność na niszczenie się z upływem czasu. Testy te obejmowały części składowe, szwy i gotowy produkt. Wyniki testów pozwalają marce Quechua i Decathlonowi udzielić dziesięcioletniej gwarancji na testowane plecaki, poczynając od dnia zakupu podanego na paragonie.
10 lat gwarancji. Gwarancja obejmuje wszelkie wady plecaka, z wyjątkiem uszkodzeń wynikających z normalnego zużycia lub niewłaściwych warunków użytkowania. Ta specjalna 10-letnia gwarancja obowiązuje wyłącznie pod warunkiem dostarczenia produktu wraz z paragonem. Produkt objęty gwarancją zostanie bezpłatnie naprawiony lub wymieniony. Ta gwarancja handlowa nie wyklucza gwarancji prawnych obowiązujących w poszczególnych krajach.
Środki ochrony środowiska Quechua postanowiła informować Klientów o długotrwałym oddziaływaniu na środowisko swoich plecaków turystycznych. Jest to kontynuacja eksperymentalnego projektu realizowanego od lipca 2011 r. we współpracy z francuskim ministerstwem ekologii. Oceny ABCDE są przyznawane jedynie poprzez porównanie do innych plecaków Quechua. Więcej szczegółów na temat projektu i metod obliczeniowych na www.oxylane.com/20/demarche-environnementale.
SKŁAD / PORADY
Skład Materiał główny : 100.0% Poliester
Zalecenia dot. konserwacji Aby tkaniny zachowały swoje właściwości (szczególnie hydrofobowość), nie zaleca się prania plecaka w pralce, suszenia w suszarce, czyszczenia chemicznego ani używania wybielaczy. Nie prasować. Do prania ręcznego zaleca się użycie letniej wody z mydłem oraz, ewentualnie, szczotki. Po kilku latach użytkowania można odświeżyć warstwę hydrofobową tkanin przy użyciu sprayu impregnującego.
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać z dala od wilgoci,
Ograniczenia w użytkowaniu Nie jest nieprzemakalny, w razie deszczu zabezpiecz rzeczy.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie nasze produkty są testowane przez reprezentatywnych użytkowników, w warunkach identycznych z tymi, jakie spotykacie sami w trakcie użytkowania. W prowadzonych przez nas "misjach testowych" produktów uczestniczy szef produktu oraz osoby spoza marki QUECHUA, których zadaniem jest testowanie, rozwijanie i zatwierdzanie produktów.
Gwarancja 10 lat
OPINIE KLIENTÓW