INESIS

Lekkość i tolerancja!

Pół zestawu 5.0 LH

Przeznaczenie: dla graczy początkujących oraz z handicapem > 10. Lekkość i tolerancja - idealny zestaw na początek i do dalszej nauki!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8312488
INFORMACJE TECHNICZNE
Zestaw zawiera

1 wood nr 3, cztery irony (nr 5,7,9 i SW), putter, torba na nóżkach z 5 komorami i podwójnym paskiem do przenoszenia.

Historia produktu

Nasz zestaw jest odpowiedni zarówno dla graczy początkujących, jak i doskonalących umiejętności. Początkujący golfiści, a także ci z dwucyfrowym handicapem docenią z pewnością łatwość gry oraz przyjemne w dotyku uchwyty kijów model 5.0. My, golfiści, często przywiązujemy się do sprzętu! Pewność, że nasze kije będą nam długo towarzyszyć w przygodzie z golfem to dodatkowa, zachęcająca do gry zaleta. Zestaw jest dostępny w wersji pełnej (11 kijów) lub jako pół zestawu (6 kijów).

Informacje dotyczące główek kijów

Szerokie, zaokrąglone stopki w woodach i hybrydach ułatwiają wybicie piłki. Niewielki offset (przesunięcie główki do tyłu w stosunku do trzonka) w ironach ułatwia zamknięcie lica przy uderzeniu i redukuje slice (niepożądany skręt piłki w prawo). Półksiężycowaty putter ułatwia celowanie. Lofty ironów: nr 5 (26°), nr 7 (33°), nr 9 (41°), SW (56°).

Informacje dotyczące trzonków

Materiał: włókno grafitowe. Sztywność: regular. Waga: 60 g.

Interesujące detale

Zaprojektowaliśmy uchwyt z oznakowaniem, które ułatwia intuicyjnie ułożyć ręce w prawidłowy sposób. Torba, w której znajdują się kije posiada nóżki i podwójny pasek. Ma 6 komór i może zmieścić pełny zestaw (maksymalnie 14 kijów).

Proces tworzenia produktów Inesis

Nasze zestawy projektujemy tak, by odpowiadały oczekiwaniom Klienta (łatwość gry, odpowiednia liczba kijów, niewielka waga torby itp.). ). INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON