QUECHUA

Ciepły. 100% z recyklingu. Suwak pod szyją.

Polar turystyczny dla maluchów Forclaz 50

Przeznaczenie: dla maluchów do ochrony przed zimnem podczas wędrówek i zajęć na świeżym powietrzu. Prosty, wysokiej jakości, niezbędny na wędrówki.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8317058
INFORMACJE TECHNICZNE
Testy produktu W materiałach przeznaczonych dla dzieci dokładnie sprawdza się trwałość używanych barwników, aby zapobiec ich przedostaniu się do organizmu w kontakcie ze śliną dziecka. Jednocześnie wszyscy dostawcy współpracujący ze Stratermic przy produkcji odzieży dziecięcej zobowiązują się do spełnienia bardzo rygorystycznych wymogów technicznych, co wiąże się z zakazem stosowania produktów, które mogą zostać uznane za toksyczne.
Suwak pod szyją Suwak pod szyją z ochraniaczem podbródka, ułatwiający zakładanie.
Ciepło Utrzymuje ciepło, nawet gdy jest mokry.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Test odporności na ścieranie i na tarcie: W ten sposób Stratermic sprawdza na przykład, czy polar się nie mechaci.W materiałach przeznaczonych dla dzieci dokładnie sprawdza się trwałość używanych barwników, aby zapobiec ich przedostaniu się do organizmu w kontakcie ze śliną dziecka. Wszyscy dostawcy współpracujący z Oxylane przy produkcji odzieży dziecięcej zobowiązują się do spełnienia rygorystycznych wymogów technicznych, co wiąże się z zakazem stosowania produktów toksycznych.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON