B'TWIN

20" i 6-biegowy rower górski z amortyzacją

RACING BOY 520 FS 20"

Przeznaczenie: do sportowej jazdy, dla dzieci od 6 do 8 lat (120 cm do 135 cm). Rower chłopięcy 20" 6-biegowy, wyposażony w amortyzatory przedni i tylny, osłonę przerzutki, oświetlenie przednie i tylne. Rowery gwarancja dożywotnia

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8326779
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Stalowa rama stworzona przez B'TWIN. Obniżona geometria ramy, ułatwia wsiadanie i zsiadanie.
Napęd 5 przełożeń. Obrotowe, bardzo lekko pracujące, dziecięce manetki. Zmiana przełożeń za pomocą obrotowej manetki, prostszej i bezpieczniejszej (dziecko nie musi odrywać rąk od kierownicy podczas zmiany przełożeń). B'TWIN wybrał ten typ manetki, ponieważ jej rozmiar i lekkość pracy są specjalnie stworzone dla dzieci.
Hamulce Bardzo pewne hamulce V-Brake. B'TWIN zadecydował o wyposażeniu tego roweru w hamulce V-Brake, ze względu na łatwość ich użytkowania, konserwacji i moc hamowania.
Akcesoria / wyposażenie Pełne wyposażenie do jazdy po drogach publicznych (oświetlenie na baterie, dzwonek, światła odblaskowe). Osłona tylnej przerzutki chroni ją przed uszkodzeniem w razie uderzenia.
Kierownica / stery / mostek Mostek i kierownica na wpół uniesione. Siodełko na zacisk. Wygodne siodełko ze wzmocnieniem (plastikowa skorupa), aby zapewnić wygodną pozycję. Szybka regulacja siodełka, bez narzędzi. B'TWIN wybrał to wzmocnione siodełko ze względu na jego wytrzymałość w każdej sytuacji (np. kiedy rower upada na ziemię...).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia na: ramę, mostek i kierownicę w tym modelu. Szczegóły na decathlon.pl.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON