ARTENGO

Precyzja i moc!

Rakieta BR900 V lite ziel.

Przeznaczenie: do intensywnej gry w badmintona dla poszukujących wszechstronnej rakiety i kompromisu między mocą a manewrowalnością. Neutralny balans ułatwia manewrowanie i zwiększa siłę uderzenia. Półsztywny trzonek zapewnia natomiast precyzję. Dzięki tym cechom rakieta jest idealna dla wszechstronnych graczy!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8369291
INFORMACJE TECHNICZNE
Profil gracza Ta rakieta, dzięki neutralnemu balansowi i półsztywnemu trzonkowi jest idealna dla wszechstronnych graczy. Trzonek zapewnia precyzję, natomiast neutralny balans pozwala ukryć braki w sile odbicia. Jest to dobry wybór, gdy nie znamy jeszcze dobrze naszych możliwości.
High Modulus Carbon Japońskie włókno węglowe stosowane w modelach 900 jest obecnie najsztywniejszym włóknem na rynku. Zapewnia zaskakująco dużą stabilność i dynamiczne odbicie.
Lekkość ramy Dużą zaletą gamy rakiet LITE jest ich waga. W gamie 900 znajdują się 3 modele o wadze 82 g, które zapewniają dużą wygodę gry.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Produkt był testowany przez ponad 50 godzin przez inżynierów produktu, a następnie graczy o różnym poziomie zaawansowania.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON