ARTENGO koniec serii mobile

Wygoda i moc uderzenia

Tenis_8 Sporty Rakietowe - Rakieta tenisowa TR960 biała ARTENGO - Tenis
Tenis_8

Rakieta tenisowa TR960 ARTENGO

ARTENGO
Przeznaczenie: dla tenisistów grających intensywnie, którzy potrzebują doskonale pochłaniającej wstrząsy rakiety o mocnym uderzeniu. Rakieta o dużej mocy uderzenia i zdolności tłumienia drgań, którą zawdzięcza zastosowaniu systemu Soft Feel. System powstał we współpracy z naszym partnerem technicznym Nicolasem Escudé (nr 17 ATP).

Kolor : NIEBESKI

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 349zł99 -31 %

od 239zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 13/01/2017 do

** Od 13/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 13/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 13/01/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8326729
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Inercja Inercja o wartości 295 kg/cm2 pozwala uniknąć deformacji ramy przy szybkich uderzeniach, zwiększa moc i precyzję.

Dodatkowe informacje na temat inercji: im wyższa inercja rakiety, tym mniejsza manewrowość, lecz większa moc uderzenia.
RA Sztywność 70 Ra istotnie zwiększa moc rakiety. Sztywna rakieta jest bardziej stabilna w momencie uderzenia, dzięki czemu gracz zachowuje lepszą kontrolę nad trajektorią piłki. Uderzenia są bardziej precyzyjne.
Im bardziej sztywna jest rama, tym krótszy czas kontaktu z piłką. W wypadku bardzo sztywnych rakiet kontrola uderzenia zmniejsza się, rośnie natomiast jego moc.
Dane na temat sztywności rakiety:

Sztywna rama: > 64 – 66 Ra
Giętka rama: < 64 – 66 Ra.
Waga Dobrana waga (305 g) zapewnia bardzo dużą moc uderzenia.

Przydatne informacje:
- Waga poniżej 260 g: rakiety lekkie - wygodne i poręczne.
- Od 260 do 295 g: rakiety klasyczne (średnie) - wszechstronne.
- Od 300 do 315 g: rakiety dla graczy o dobrych podstawach technicznych, którzy nadają uderzeniu większą moc i precyzję.
- 315 g: rakiety dla zawodników o umiejętnościach na wysokim poziomie.
System Soft Feel System powstał we współpracy z naszym Centrum Badań i Rozwoju. Soft Feel (20% dodatek drewna balsa) sprawia, że rakieta ma bardzo wysoką zdolność pochłaniania drgań powstających w momencie uderzenia piłki. Dzięki Soft Feel gra rakietą wyprodukowaną z użyciem tej technologii jest bardzo wygodna.
Pow. naciągu Powierzchnia naciągu w tym modelu jest wystarczająco duża, by wygodnie uderzyć piłkę. W rezultacie skutki błędnego centrowania są mniejsze, lecz uderzenia tracą na precyzji.

Oto informacje na temat powierzchni naciągu:
- Midsize – mała powierzchnia: < 97 in² lub 625 cm².
- Mid plus lub MP – powierzchnia standardowa: 97– 105 in² lub 626 - 677 cm². - Oversize lub OS – duża powierzchnia: 106 – 115 in² lub 678 – 742 cm². - Super oversize – bardzo duża powierzchnia: > 116 in² lub 742 cm².
Balans Balans na rączkę na 32 cm sprawia, że rakieta daje się łatwo prowadzić i jest bardzo wszechstronna. W rezultacie operowanie rakietą jest swobodniejsze i gracz łatwiej może nadać piłce żądaną trajektorię.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Rakieta została przetestowana i zatwierdzona przez naszych partnerów technicznych: Jerome Haehnela (78 miejsce w klasyfikacji ATP) i Nicolasa Escudé (17 miejsce w klasyfikacji ATP).
Test Produktu Produkt był testowany przez ponad 100 godzin w ośrodku Tech Center przez naszych partnerów technicznych i trenerów z uprawnieniami Federacji Tenisa. Model TR960 był testowany pod kątem porównania do najlepszych znajdujących się aktualnie na rynku produktów tej kategorii. Testy wykazały znaczące zmniejszanie drgań.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON