ARTENGO

Wszechstronna rakieta z redukcją drgań

Rakieta TR860

Przeznaczenie: do gry regularnej w klubie dla graczy doskonalących umiejętności. Wygodna, poręczna, o mocnym uderzeniu. Bardzo wszechstronna rakieta o dużej mocy uderzenia. Dobrze tłumi drgania, co wpływa na komfort gry. Model powstał we współpracy z naszym partnerem technicznym Nicolas Escudé (nr 17 ATP).

Kolor : NIEBESKI / BIAŁY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8324700
INFORMACJE TECHNICZNE
Waga Dobrana waga (290 g) zapewnia dużą moc uderzenia.

Przydatne informacje:
- < 260 g: rakiety lekkie - wygodne i poręczne.
- Od 260 do 295 g: rakiety klasyczne (średnie) - wszechstronne.
- Od 300 do 315 g: rakiety dla graczy o dobrych podstawach technicznych, którzy nadają uderzeniu większą moc i precyzję.
- 315 g: rakiety dla bardzo dobrych graczy startujących w zawodach, którzy uderzają bardzo mocno.
System Soft Feel System powstał we współpracy z naszym Centrum Badań i Rozwoju. Soft Feel (11% dodatek drewna balsa) sprawia, że rakieta ma bardzo wysoką zdolność pochłaniania drgań powstających w momencie uderzenia piłki. Znacznie zwiększa to komfort gry i ogranicza wibracje.
Balans Balans na rączkę na 32,5 cm ułatwia manewrowanie i sprawia, że rakieta jest wszechstronna. W rezultacie operowanie rakietą jest swobodniejsze i gracz łatwiej może nadać piłce żądaną trajektorię.
RA Sztywność 70 Ra istotnie zwiększa moc rakiety. Sztywna rakieta jest bardziej stabilna w momencie uderzenia, dzięki czemu gracz zachowuje lepszą kontrolę nad trajektorią piłki. Uderzenia są bardziej precyzyjne.
Im bardziej sztywna jest rama, tym krótszy czas kontaktu z piłką. W wypadku bardzo sztywnych rakiet kontrola uderzenia zmniejsza się, rośnie natomiast jego moc.
Dane na temat sztywności rakiety:

Sztywna rama: > 64 – 66 Ra
Giętka rama: < 64 – 66 Ra.
Pow. naciągu Powierzchnia naciągu w tym modelu (645 cm2) jest wystarczająco duża, by wygodnie uderzyć piłkę. W rezultacie skutki błędnego centrowania są mniejsze, lecz uderzenia tracą na precyzji.
Rakieta TR860 ma większą tolerancję.

Oto informacje na temat powierzchni naciągu:
- Midsize – mała powierzchnia: < 625 cm².
- Mid plus – powierzchnia standardowa: 626 - 677 cm².
- Oversize – duża powierzchnia: 678 – 742 cm². Super oversize – b. duża pow.: > 742 cm².
Inercja Inercja o wartości 290 pozwala uniknąć deformacji ramy przy szybkich uderzeniach, zwiększa moc i precyzję.

Dodatkowe informacje na temat inercji: im wyższa inercja rakiety, tym mniejsza manewrowość, lecz większa moc uderzenia.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Rakieta została przetestowana i zatwierdzona przez naszych partnerów technicznych: Jerome Haehnela (najwyższe miejsce w klasyfikacji ATP: 78) i Nicolasa Escudé (najwyższe miejsce w klasyfikacji ATP: 17)
Test Produktu Produkt był testowany przez ponad 100 godzin w ośrodku Tech Center przez naszych partnerów technicznych oraz trenerów z uprawnieniami. Model TR860 był testowany pod kątem porównania do najlepszych znajdujących się aktualnie na rynku produktów tej kategorii. Testy wykazały następujące zalety: mocne uderzenie, komfort, poręczność.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON