ARTENGO

Wszechstronność i kontrola!

Rakietka FR 820 ****

Przeznaczenie: dla regularnych i doskonalących grę graczy szukających wszechstronnej rakiety. Ta rakietka do tenisa stołowego posiada okładziny zatwierdzone przez ITTF do regularnej i intensywnej gry w klubie. Jest wszechstronna i zapewnia odpowiednie połączenie prędkości i kontroli piłki.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8160259
INFORMACJE TECHNICZNE
Rączka Są różne rodzaje rączek (concave (wklęsłe), proste, anatomiczne, piórkowe). Ta rakietka posiada rączkę concave, która zapewnia optymalne jej trzymanie.
Dynamika Prędkość gry, dynamika i kontrola piłeczki częściowo zależą od grubości okładziny (od 1,5 mm do 2,2 mm). Im grubsza jest okładzina, tym większą prędkość oraz dynamikę możesz nadać piłeczce, jednocześnie kontrola jest mniejsza.
Okładzina tej rakietki to 2 mm
Deska Im bardziej miękka deska, tym większą zyskujesz kontrolę uderzenia. I na odwrót, im bardziej twarda deska, tym szybsze będą Twoje uderzenia.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Posiada atest ITTF.
Test Produktu W laboratoriach w siedzibie naszego Techcenter są przeprowadzane testy, których celem jest sprawdzenie wytrzymałości rakietki oraz jakości sklejania jej warstw.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON