ARTENGO koniec serii mobile

Wszechstronna i przyczepna!

Squash Sporty Rakietowe - Rakietka FR830 ARTENGO - Tenis stołowy
  • Squash Sporty Rakietowe - Rakietka FR830 ARTENGO - Tenis stołowy
Squash

Rakietka do tenisa stołowego FR 830 ARTENGO

ARTENGO
Przeznaczenie: dla regularnych i doskonalących umiejętności graczy szukających wszechstronnej rakiety. Włókna szklane zapewniają doskonały kompromis między kontrolą i prędkością, dzięki czemu rakietka jest bardzo wszechstronna.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 74zł99 -33 %

od 49zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 24/11/2016 do

** Od 23/11/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 23/11/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 24/11/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8319640
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Dynamika Szybkość i dynamika odbicia zależą od zastosowanego drewna. Im bardziej miękka deska, tym większą uzyskuje się kontrolę uderzenia. I na odwrót, im twardsze drewno, tym odbicie piłki jest szybsze.
Okładziny Okładzina może mieć grubość od 1,5 mm do 2,2 mm. Im jest grubsza, tym łatwiej można nadać piłce szybkość i rotację. Natomiast zaletą relatywnie cienkiej okładziny jest lepsza kontrola nad odbiciami.
Włókno węglowe Jednym z materiałów zastosowanych w tej rakietce jest włókno węglowe, któremu rakietka zawdzięcza swą lekkość oraz wytrzymałość. Włókno węglowe usztywnia paletkę, co pozwala nadać piłce większą szybkość podczas odbicia.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu W laboratoriach w siedzibie naszego Techcenter są przeprowadzane testy, których celem jest sprawdzenie wytrzymałości rakietki oraz jakości sklejenia jej warstw. Następnym etapem są testy rakietki w warunkach rzeczywistych, czyli w grze. Podczas testów w laboratoriach sprawdza się wytrzymałość rakietki i jakość sklejenia warstw. Testy praktyczne pozwalają następnie sprawdzić nasze produkty w warunkach prawdziwej gry.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW