CORNILLEAU

Rakietka na każdą pogodę!

RAKIETKA TACTEO 50

Przeznaczenie: do rekreacyjnej gry w tenisa stołowego na świeżym powietrzu. Rakietka do gry na świeżym powietrzu, odporna na uderzenia i na wilgoć. Jej okładzina jest nie do odklejenia, a atrybuty techniczne nie zmieniają się wraz z upływem czasu.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8376010
INFORMACJE TECHNICZNE
Wytrzymałość na warunki atmosferyczne Odporna na niepogodę rakietka nowej generacji do tenisa stołowego Cornilleau Tacteo jest idealna do gry z rodziną i z dziećmi. Nawet jeśli dzieci zostawią ją w ogrodzie, rakietka się nie popsuje i będzie zawsze jak nowa. Dzięki jakości innowacyjnych materiałów parametry rakietki nie pogarszają się. W przeciwieństwie do klasycznych rakietek, rakietkę Tacteo można zostawić na dworze: na śniegu, mrozie czy deszczu.
Wytrzymałość na odklejanie Dookoła paletki umieszczona jest zakładka, która zapobiega ręcznemu odklejaniu okładziny.
Dodatkowo, w konstrukcji zastosowano podwójne wtryskiwanie, które gwarantuje jeszcze większą wytrzymałość całej rakietki. Ten system został zastosowany już w poprzednich modelach Cornilleau Tacteo i cieszy się dobrą reputacją z uwagi na niezniszczalność.
Wytrzymałość na uderzenia Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau Tacteo wytrzyma wszystko, nawet upadek na ziemię, zgniecenie czy inne złe traktowanie. Dzięki paletce z wtryskiwanego polimeru, wytrzymuje uderzenia i nigdy się nie zniszczy.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON