Jak kupować na raty? To proste!

Szczegółowe informacje:

Okres spłaty kredytu od 3 do 24 miesięcy
Minimalna wartość zakupu 300 zł
Maksymalna wartość zakupu 20 000 zł
Opcje spłat ratalnych Raty za 1% miesięcznie (3-24 rat)
3x0% na 5 rat (5 rat 0%)
3x0% na 10 rat (10 rat 0%) dostępna od 25 listopada do 24 grudnia
Dodatkowe informacje Koszyk o wartości minimum 300 zł objęty jest opcją płatności Raty Credit Agricole Bank Polska S.A. Przy towarach o wartości minimum 300 zł jest dodatkowo możliwość symulacji wysokości miesięcznej raty dzięki przyciskowi: Oblicz ratę.

Najczęstsze pytania:

pokażukryj

Jakie dokumenty są wymagane?

Dokument potwierdzający tożsamość, którym dla obywateli RP jest dowód osobisty..

Dokument potwierdzający dochód, który zależy od źródła jego uzyskiwania. Lista honorowanych i wymaganych przez Bank dokumentów, w zależności od źródła dochodów znajduje się na stronie: http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-ratalny#dokumenty.

pokażukryj

W jaki sposób mogę podpisać umowę?

Klient ma możliwość zawarcia umowy tylko w formie elektronicznej.

 

ZAWARCIE UMOWY W FORMIE ELEKTRONICZNEJ:

  • otrzymasz e-mail z instrukcją postępowania i z linkiem do dedykowanej platformy; tam zapoznasz się z Regulaminem, uzupełnisz dane i załączysz wymagane dokumenty w formie skanu lub zdjęcia;
  • następnie zostaniesz przekierowany na stronę Blue Media S.A. w celu wykonania szybkiego przelewu identyfikacyjnego, w wysokości 1 zł; pieniądze zostaną Ci zwrócone natychmiast po ich zaksięgowaniu wraz z zawartym w tytule przelewu indywidualnym identyfikatorem transakcji;
  • w kolejnym e-mailu otrzymasz zabezpieczony plik z umową kredytową - zapoznaj się z nim. Następnie załącz dokument na platformie Banku i uzupełnij wymagane dane. Przesłanie w/w dokumentów do Banku stanowi Twój podpis pod umową kredytową.

 

pokażukryj

Jak długo potrwa cały proces?

Po dokonaniu zamówienia, wypełnienie formularza online trwa około 15 minut. W ciągu maksymalnie 24 godzin po wysłaniu wniosku (w dni wolne od pracy następnego dnia roboczego) skontaktuje się z Tobą Bank. Czas realizacji zamówienia z płatnością Credit Agricole Raty trwa średnio od 2 do 5 dni roboczych (w zależności od wybranego sposobu zawarcia umowy kredytowej).

pokażukryj

Kiedy będzie decyzja kredytowa?

Po wysłaniu wniosku otrzymasz wstępną decyzję kredytową. Zostanie ona również przesłana na Twój adres e-mail.

pokażukryj

Jaka jest wysokość miesięcznej raty?

Wysokość miesięcznej raty możliwa jest do wygenerowania w dostępnym poniżej symulatorze. Po wpisaniu wartości produktu i dogodnej dla Ciebie liczby rat w symulatorze otrzymasz obliczoną wysokość raty.