INESIS

Niesamowite czucie!

Rękawica 900 męska biała

Przeznaczenie: do gry w suche dni. Rękawica o niesamowitym czuciu uderzenia!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8307799
INFORMACJE TECHNICZNE
Charakterystyka odzieży Inesis Naszą odzież projektujemy tak, by gracz czuł się w niej dobrze - niezależnie od stylu swingu i poziomu zaawansowania. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.
Historia produktu Całkowicie skórzana rękawica jest bardzo miękka i charakteryzuje się niezwykle precyzyjnym kontaktem z uchwytem kija. Zanim zdecydowaliśmy się zastosować delikatną skórę baranią, wykonaliśmy liczne próby. Naszym celem było stworzenie rękawicy, która zachowuje świetną przyczepność na każdym etapie swingu.
Interesujące detale Elastyczny, doskonale przylegający mankiet. Otworki na wierzchu palców poprawiają wentylację.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
W Inesis gracze mogą oceniać nasze produkty. Informacje zwrotne pozwalają nam nieustannie udoskonalać ofertę.
Test Produktu Rękawica została poddana testom na ścieralność sprawdzającym wytrzymałość na tarcie o uchwyt kija. Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszych rękawic, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON