DOMYOS

Oddychające rękawice z technologią Air Cooling

Rękawice bokserskie FKT580

Przeznaczenie: dla osób regularnie uprawiających boks. Oddychające rękawice z technologią Air Cooling.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8313162
INFORMACJE TECHNICZNE
Jak wybrać rękawice bokserskie? Boks należy do tzw. uderzeniowych sportów walki. Zadaniem rękawic jest ochrona zarówno rąk i ciała boksera (pozycje obronne), jak i jego przeciwnika,. aby w ten sposób zapobiec obrażeniom obydwu zawodników.
Jaki rozmiar wybrać? Rozmiar rękawic wyraża się w "oz" (skrót od uncji, czyli angielskiej jednostki miary używanej na całym świecie do oznaczania rękawic bokserskich). Oz oznacza wagę rękawicy (a tym samym poziom oferowanej przez nią ochrony) dostosowaną do wagi boksera.
Waga rękawicy: Twoja waga
- 6 oz : < 45 kg
- 8 oz: 45 do 65 kg
- 10 oz: 65 do 78 kg
- 12 oz: 78 do 90 kg
- 14 oz: > 90 kg
- 16 oz: > 90 kg dla jeszcze lepszej ochrony.
Jaki rodzaj rękawic wybrać zależnie od poziomu zaawansowania? Początkujący bokser powinien wybrać rękawice wygodne i przewiewne. Osoby regularnie uprawiające boks powinny postawić na odporność na zużycie. Bokser zawodowy natomiast wybierze rękawice skórzane, gdyż zapewniają doskonałą wytrzymałość i ochronę.
Wskazówki dotyczące utrzymania Ściągacze pod rękawice bokserskie pozwalają chronić wnętrze rękawic przed działaniem wilgoci. Są praktyczne, łatwe do zakładania i zdejmowania. Zwiększają żywotność rękawic bokserskich.
Bandaże służą przede wszystkim do ochrony i stabilizacji stawów i nadgarstków, ale pomagają też chronić rękawice przed działaniem wilgoci.
Innowacja Domyos Nowy design w odpowiedzi na normy bokserskie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON