WED'ZE

Ktoś do ciebie dzwoni? Zachowaj ciepłe ręce!

Rękawice narciarskie wewnętrzne TAKE HEAT TOUCH

Przeznaczenie: dla narciarzy poszukujących dodatkowego ciepła w postaci wewnętrznych ciepłych, dotykowych i elastycznych rękawiczek. Nie rezygnuj z kontaktu z bliskimi podczas jazdy na nartach! Dzięki tym ciepłym, dotykowym rękawiczkom wewnętrznym już nie musisz marznąć w dłonie, by odebrać telefon lub zrobić zdjęcie.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8313214
INFORMACJE TECHNICZNE
IZOLACJA TERMICZNA 3 sznurki ściągające zapewniają izolację termiczną przez cały czas aktywności sportowej.
EKRAN DOTYKOWY Masz już dość zdejmowania rękawiczek, aby skorzystać ze Smartfona? Dzięki systemowi Take Heat Touch to już przeszłość! Włókna zapewniające dobre przewodzenie między palcem a ekranem telefonu sprawiają, że bezpośredni kontakt ze skórą nie jest konieczny.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Rękawice Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach użytkowania, do których zostały stworzone: w śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach i snowboardzie. Zespoły projektowe dokładają wszelkich starań, by warunki, do jakich produkt został zaprojektowany i opracowany, doskonale odpowiadały jego praktycznemu zastosowaniu w terenie.
Test Produktu Najlepiej przechowywać na płasko i unikać zagnieceń. Sprawdzić, czy produkt jest całkowicie suchy przed odłożeniem w suche i przewiewne miejsce.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON