Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł
MIKASA
  • Siatkówka, piłka ręczna, baseball, hokej Siatkówka halowa - Rękawki do siatkówki czarne MIKASA - Siatkówka halowa
Kod produktu : 8594784
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Siatkówka, piłka ręczna, baseball, hokej

Rękawki do siatkówki czarne MIKASA

MIKASA
Decathlon
do 59.99 -%

od

59.99*
w tym podatek / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
59.99 %
Było0.00obecna cena59.99**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie
Rękawki dedykowane siatkarzom, zapewniają najwyższy komfort podczas wysiłku – zapewnia efekt chłodzenia, obniża temperaturę na powierzchni rękawka o 1°C! Gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu sylwetki, a dwuwarstwowa budowa dzianiny zapewnia szybszy odbiór nadmiaru wilgoci i wspomaga naturalną termoregulację organizmu.

MOCNE STRONY

Odprowadzanie wilgoci Rękawki zostały wykonane w technologii bezszwowej, oddychającej dzianiny.

INFORMACJE TECHNICZNE

Uniwersalny i funkcjonalny produkt termoaktywny

Idealny produkt, jako podstawowa warstwa ubioru podczas uprawiania intensywnej aktywności fizycznej w wyższych temperaturach. Gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu sylwetki, a dwuwarstwowa budowa dzianiny zapewnia szybszy odbiór nadmiaru wilgoci i wspomaga naturalną termoregulację organizmu, skutecznie utrzymując właściwą temperaturę i chroniąc przed przegrzaniem i wychłodzeniem organizmu.

Dopasowanie

Perfekcyjne dopasowanie i przyleganie do kształtu ciała wraz z trójwymiarową konstrukcją dzianiny sprawia, że między ciałem a dzianiną tworzą się dodatkowe kanały cyrkulacji powietrza. Dzięki temu produkt w innowacyjnej technologii SEAMLESS latem zwiększa wentylację organizmu, a zimą gromadzi ciepłe powietrze, tworzy naturalną strefę termoizolacji i chroni przed wyziębieniem.

Wygoda i higiena

Miękka i przyjemna w dotyku dzianina nie krępuje ruchów i chroni przed otarciami, ponadto posiada właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Uniwersalny i funkcjonalny produkt termoaktywny przeznaczony do aktywności przez cały rok, szczególnie polecany do intensywnej aktywności w wyższych temperaturach, najbardziej efektywny latem podczas gry w siatkówkę plażową lub halowa. Produkt również chroni przed promieniami UV.

SKŁAD / PORADY

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Gwarancja 2 lat

INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...

Nie zapomnij o...

INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...

OPINIE KLIENTÓW

OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON