OXELO

Wygodne i niezawodne

Hulajnogi, rolki, deskorolki_11 Hulajnogi, Rolki, Deskorolki - Rolki fitness FIT 3 JR OXELO - Rolki i wrotki
Hulajnogi, rolki, deskorolki_11

Rolki Fitness FIT 3 dla dzieci OXELO

OXELO
Przeznaczenie: dla dzieci od 8 do 12 lat, swobodnie czujących się na rolkach, na przejażdżki, lub kilkukilometrowe wycieczki (ok. 1 h). Wygodne i ewolucyjne, doskonały kompromis do odkrywania jazdy na dłuższe wycieczki na rolkach.

Kolor : Czerwony fluorescencyjny

Rozmiar
Decathlon
do 149.99 -%

od

149.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
149.99 %
149.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8396619
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Regulacja Rolki regulowane do 4 rozmiarów. Stopa rośnie: rolki także.
Komfort noszenia But semi-soft z licznymi piankami poprawiającymi komfort.
Jakość jazdy Koła 70 mm i łożyska ABEC 3.
Trzymanie stopy Plastikowe części osłaniające stopę, w połączeniu z potrójnym zapięciem.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Rozmiary
29/32, 32/35, 35/38
INFORMACJE TECHNICZNE
Maksymalna waga użytkownika Certyfikowane zgodnie z normą europejską EN 13843, kl. B, rolki przewidziane dla użytkowników do 60 kg.
1 rozmiar rolek = 4 rozmiary stopy. System wielorozmiarowy Regulacja odbywa się w trzech etapach: 1. Otworzyć zacisk. 2. Pociągnąć za przód buta. 3. Zamknąć zacisk. Dzięki temu systemowi rolki posłużą dziecku dłużej niż przez jeden sezon.
Aby dziecko czuło się komfortowo, wybierz rolki dostosowane do jego stóp: unikaj zbyt ciężkich rolek (niedostosowanych do fizycznych możliwości dziecka), oraz rolek zbyt dużych (w których stopa ślizga się wewnątrz buta, co powoduje złą postawę i trudności z utrzymaniem trajektorii).
Komfort dziecięcych rolek FIT 3 But semi-soft ze wzmocnieniami z pianki poprawiającymi komfort. Z przewiewnej siateczki mesh (materiału dobrze chłonącego wilgoć) but zapewnia utrzymanie stóp suchych na dłużej.
Rolki bardzo łatwe do założenia dzięki prostym i skutecznym zapięciom: klamra mikrometryczna u góry buta, dla lepszej precyzji + rzep na podbiciu, dobrze stabilizujący stopę w bucie. Elastyczne sznurowadła w rozmiarach 29-32 i 32-35, sznurowadła klasyczne w rozmiarze 35-38.
Łatwa jazda i hamowanie Koła 70 mm 80A i łożyska ABEC 3: dobry kompromis pomiędzy zwrotnością a skutecznością (maks. rozmiar kół: 74 mm). Płoza kompozytowa: idealna do nauki, ponieważ dobrze pochlania drgania i zapewnia duży komfort ślizgu.
Klasyczny hamulec z gumowym trzpieniem, może być zamocowany na prawej lub lewej rolce. (Zamienne trzpienie dostępne w sklepie (ref 8318932).
Zalety gumowych trzpieni hamulcowych w stosunku do plastikowych Oxelo zobowiązuje się do zapewnienia bezpieczeństwa, niezależnie od poziomu umiejętności dziecka. Podjęliśmy decyzję o wyposażeniu wszystkich produktów dziecięcych w koła i hamulce z gumy, a nie z PVC, ponieważ naszą największą troską jest bezpieczeństwo dzieci. W przeciwieństwie do PVC, guma ma dobrą przyczepność na twardej nawierzchni, pozwala więc dziecku jeździć unikając poślizgnięcia podczas odepchnięcia oraz skutecznie hamować.
Konserwacja rolek FIT3 Oxelo Istnieje możliwość naprawy i wymiany części: części zamienne dostępne są na dziale lub w serwisie sklepu Decathlon.
SKŁAD / PORADY
Skład
Wierzch buta
50.00% Poliuretan, 50.00% Poliester
Wnętrze buta
100.00% Poliester
But do rolek
100.00% Polipropylen (PP)
Kółka do rolek
50.00% Poliuretan, 50.00% Polipropylen (PP)
Oprawa
100.00% Polipropylen (PP)
Cuff do rolek
100.00% Polipropylen (PP)
Podeszwa zewnętrzna
100.00% Poliuretan termoplastyczny (TPU)
Klamry
30.00% Poliwęglan (PC), 50.00% Poliuretan termoplastyczny (TPU), 20.00% Poliamid 6.6 (PA6.6)
Łożysko
100.00% Stal
Zalecenia dot. konserwacji Nie wahaj się wymienić hamulca, gdy jest on zużyty. Zalecamy zamianę kółek miejscami, aby zapewnić bardziej jednolite zużycie, oraz ich czyszczenie suchą i czystą szmatką po użyciu. Aby poprawić ślizg, można wymienić łożyska na łożyska ABEC 5, lub 7, w zależności od postępów dziecka. Możesz znaleźć nasze porady dotyczące konserwacji na stronie youtube oxelo w zakładce rolki (www.youtube.com/oxelo).
Informacje dotyczące przechowywania Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy suszyć w pobliżu ognia lub w bezpośrednim kontakcie ze źródłem ciepła.
Ograniczenia w użytkowaniu Norma dla rolek EN 13843 B (do 60 kg). Niezalecane do skateparku
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lata, prócz części zużywających się (koła/łożyska i hamulce).
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...